2021-07-16

Adam Strycharczuk opuścił fotel jurora w muzycznym show

0

Kto zastąpi youtubera w loży sędziowskiej 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Adam Strycharczuk, który był zdobywcą Złotej Twarzy w dwunastej edycji, oceniał i komentował występy uczestników przed dwa sezony, pożegnał się z fanami programu. Co napisał? Jakie plany zawodowe ma na przyszłość?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Youtuber i współtwórca kanału na „Na Pełnej” zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami wokalnymi i aktorskim w 2019 roku. Jego finałowa metamorfoza Violetty Villas zapisała się na kartach historii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Rok później Adam Strycharczuk został sędzią w programie. Z przyjemnością oglądał zmagania uczestników, często komplementując wcielenia, a jednocześnie udzielając merytorycznych porad i wskazówek.

Niestety ulubieniec widzów nie zasiądzie w loży sędziowskiej 15. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na oficjalnym profilu społecznościowym Telewizji POLSAT pisze do widzów: „W programie ktoś kiedyś zaśpiewał: Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie... Ostatnie dwa lata spędzone na planie produkcji to był dla mnie niesamowity czas pełen nowych doświadczeń, cudownych znajomości oraz niezapomnianych przeżyć, które pozwoliły mi przełamać w sobie bardzo wiele. Dziękuję, że byliście ze mną. Teraz nadszedł czas zmian, jak też ktoś z resztą niegdyś śpiewał. Opuszczam fotel jurora. Możecie mnie jednak jak zwykle znaleźć w internecie, gdzie działam już od wielu lat”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Kto zasiądzie na fotelu jurorskim Adama Strycharczuka, dowiemy się niebawem.

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze