2021-06-11

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Powstaje 18. sezon serialu

Co dobrego czeka bohaterki, a z jakimi przeciwnościami losu mierzą się tym razem? Fani serialu „Przyjaciółki” mogą być spokojni o dalsze perypetie Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji! Aktorzy i ekipa hitowej produkcji Polsatu od 9 czerwca rozpoczęli prace nad kolejną serią. Nowe odcinki jesienią na antenie Telewizji POLSAT! Czego możemy spodziewać się w osiemnastym sezonie?

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV

Finał 17. sezonu bez wątpienia pozostawił wiele pytań: jak potoczą się losy Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski) po odwołanym ślubie? Czy po trudnym dla całej rodziny czasie, w życiu Strzeleckich zapanuje w końcu spokój? Czy wyprowadzka Artura (Paweł Małaszyński) oznacza definitywny koniec burzliwego związku z Patrycją (Joanna Liszowska)? Jak niespodziewane pojawienie się byłej partnerki Błażeja (Mateusz Damięcki) wpłynie na jego relację z Zuzą (Anita Sokołowska)? Czy zraniona Inga (Małgorzata Socha) zaufa jeszcze kiedyś Sajmonowi (Jakub Sasak)? Odpowiedzi na te pytania w 18. sezonie już jesienią!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Nowe odcinki zaskakują, wzruszają, momentami bawią do łez, a przede wszystkim znów potwierdzają, że z „Przyjaciółkami” u boku można przenosić góry! Zdradzamy, że do obsady w roli Konrada - nowego przełożonego Zuzy dołączył Paweł Ławrynowicz, który bez wątpienia jest barwną postacią.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz występują między innymi: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.

Producentem wykonawczym serialu według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Za reżyserię nowego sezonu odpowiadają Sylwia Rosak i Jacek Sołtysiak. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska i Katarzyna Leżańska.

18. sezon serialu Przyjaciółki jesienią w Telewizji POLSAT.