2021-05-20

„Przyjaciółki” - odcinek 206: Nieprzewidziane zdarzenia

Patrycja ma wyrzuty sumienia, że pochopnie oskarżyła Artura o pożyczkę pieniędzy na grę w kasynie. Chce wyjaśnić z nim tę sytuację, dlatego wychodzi szybciej z przyjęcia ślubnego swojej przyjaciółki. Jednak w mieszkaniu nie zastaje sąsiada, ale pośrednika nieruchomości, który ma wynająć tę przestrzeń. Okazuje się, że Artur od początku znał termin wypowiedzenia umowy...

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV

Jeszcze nie jest za późno
Anka idzie bez Pawła na ślub Doroty i Sławka, ponieważ on w tym czasie staje przed komisją, która ma rozstrzygnąć, czy dopuścił się molestowania na studentkach uczelni. Mimo że Anka jest na przyjęciu, myślami ciągle wraca do męża... W trakcie rozmowy z przyjaciółkami o ciężkiej sytuacji, jaka ich spotkała, wychodzi na jaw, że jedna ze studentek, która oskarża Pawła, jest siostrą kobiety, z którą Strzelecki przed laty miał romans. Anka biegnie na uczelnię powiedzieć mężowi o swoim odkryciu, które może zmienić przebieg przesłuchania. Tymczasem Staś wraca do domu, wierząc, że ojciec jest niewinny.

Kość niezgody
Związek Ingi i Sajmona przechodzi kolejny kryzys. Gdy młody trener dowiaduje się, że jego partnerka nie zabiera go na ślub, obraża się i wychodzi. Gruszewska nie wie, czy to koniec ich relacji, ale próbuje załagodzić sytuację. Robi dla niego intrygujące zdjęcie w stroju króliczka. Niestety omyłkowo wysyła je do Andrzeja. Przekonana, że jej chłopak je otrzymał, idzie do akademika dowiedzieć się, dlaczego  nie zareagował na wiadomość... Tymczasem fotka doprowadza do kłótni pomiędzy jej byłymi partnerami.

Ślub pełen zaskoczeń
Dorota po oświadczynach Sławka staje się wyjątkowo podejrzliwa w stosunku do ukochanego. Uważa, że partner chce z nią być tylko dla majątku. Niepewna chce to sprawdzić, dlatego wynajmuje podstawionego komornika, który ma wystawić jej dom na aukcję. Niestety Sławek dowiaduje się o jej podstępie i w obecności gości i urzędnika odmawia wzięcia ślubu. Zakochana nie może tego zrozumieć i wpada w panikę. Czeka ich poważna rozmowa.

Smak wolności
Zuza oficjalnie otrzymuje dokumenty rozwodowe i ponownie jest singielką. Radosną wiadomością dzieli się ze swoimi przyjaciółkami, które zgodnie twierdzą, że znów może być szczęśliwa, jeśli otworzy się na Błażeja. Proponują jej, aby zaprosiła przystojnego mężczyznę na ślub Doroty i Sławka. Markiewicz szybko zauważa, że jest to dobry pomysł i pojawia się z nim na przyjęciu. W przypływie pozytywnych emocji wymykają się potajemnie z imprezy, aby spędzić wieczór tylko we dwoje...

Czy relacja Zuzy i Błażeja przerodzi się w poważną miłość? Czy komisja uzna, że Paweł jest niewinny? Co dalej ze związkiem Ingi i Sajmona?

Dziękujemy za wspólne oglądanie 17. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT.