2021-06-09

„Strefa Euro 12:00”: Oglądaj nowy program sportowy IPLI

Od piątku 11 czerwca codziennie o godz. 12:00 zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska. Użytkownicy serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz portalu Interia.pl mogą oglądać na żywo bezpłatny program „Strefa Euro 12:00”. Nowy format poświęcony jest piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie. Prowadzi go dziennikarka Polsat Sport.

„Strefa Euro 12:00” to udostępniany bez opłat codziennie o godz. 12.00 nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy IPLI i portalu Interia.pl, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020. Prowadząca program, znana dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska codziennie będzie zapraszać do studia IPLI ekspertów i komentatorów, aby wspólnie z nimi dyskutować o meczach, piłkarzach, akcjach i innych ważnych wydarzeniach, a także przyglądać się najnowszym informacjom na temat reprezentacji Polski.

- Będziemy analizować na bieżąco wszystko to, co najważniejsze dzieje się podczas turnieju. W naszym programie znajdą się także najświeższe informacje z obozu naszej kadry, łączenia ze stadionami i doskonała rozrywka - mówi prowadząca program Paulina Czarnota-Bojarska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IPLA Originals (@ipla.originals)

Producenci przygotowali w ramach programu także kilka bloków tematycznych takich jak: sonda uliczna w ramach cyklu „Blondie pyta”, przegląd „sieci” pod kątem wydarzeń z turnieju czy łączenia na żywo z ekspertem sędziowskim Sport.Interia.pl Łukaszem Rogowskim, który będzie omawiał decyzje sędziowskie.

Widzowie będą mieli również okazję zapoznania się z pojęciami piłkarskimi z perspektywy młodych talentów ze szkółki piłkarskiej oraz wieloma relacjami dziennikarzy Polsatu Sport i Interii prosto ze stadionów Euro 2020.

Na nowy format składają się 32 odcinki, które będą pojawiać się na platformie IPLA oraz w portalu Interia.pl codziennie o godz. 12:00 od 11 czerwca do 12 lipca.

Wkrótce po emisji na żywo program będzie można oglądać, również bezpłatnie, jako materiał VOD. W serwisie IPLA wszystkie odcinki będzie można znaleźć na stronie Ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na wielu urządzeniach: smartfonie, tablecie, laptopie, Smart TV, Apple TV czy Xboxie. Dzięki IPLI program można będzie również obejrzeć, przesyłając sygnał na inny ekran za pośrednictwem Chromecast czy AirPlay.