2021-06-01

„Gliniarze”: Ewelina Ruckgaber miała wypadek na planie

0

Co wydarzyło się podczas pracy przy jedenastym sezonie popularnej produkcji? Aktorka w specjalnej rozmowie dla POLSAT.PL zdradza szczegóły. Przykra sytuacja miała miejsce przed przerwą w nagraniach najnowszej serii serialu „Gliniarze”. Czy Ewelinie Ruckgaber uda się stanąć na nogi i dokończyć grę na planie?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

W trakcie pościgu za przestępcami Ewelina Ruckgaber, wcielająca się w postać Natalii, niefortunnie postawiła nogę, upadła i doznała poważnej kontuzji śródstopia. Na pomoc aktorce ruszyła cała ekipa oraz jej chłopak, Łukasz Strzałka, serialowy Rafalski. Wszyscy natychmiast otoczyli ją profesjonalną opieką. Na miejscu znajdował się również wózek inwalidzki, dzięki któremu mogła kontynuować dzień zdjęciowy i bezpiecznie przemieszczać się pomiędzy scenami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

- Chciałam kontynuować nagrania, ponieważ był to przedostatni dzień zdjęciowy przed przerwą i nie chciałam zawieść ekipy. Jednak ból był tak silny, że resztę scen musiałam zagrać na siedząco. Na szczęście na planie był wózek inwalidzki, na którym mogłam przemieszczać się przez resztę dnia i zagrać kolejne sceny - opowiada POLSAT.PL Ewelina Ruckgaber.

- Mam nadzieję, że dziesięć dni od zdarzenia wystarczy, żebym mogła wrócić na plan. Ale zapewniam widzów, że odcinek, podczas którego wydarzył się niefortunny upadek, będzie naprawdę ciekawy i niepowtarzalny! - przyznaje odtwórczyni roli Natalii.

Mimo kontuzji śródstopia aktorka pojawiła się na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu, aby kibicować swojemu chłopakowi Łukaszowi Strzałce, który zajął w zawodach trzecie miejsce. - Zawsze jako para jeździmy na mistrzostwa. Tym razem nie wystartowałam, ale mimo tego byłam w centrum uwagi, ponieważ każdy dopytywał się co się stało - wspomina Ewelina Ruckgaber.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber o fenomenie i sukcesie serialu „Gliniarze”

Komentarze