2021-05-19

„Wolni od długów”: Anna Guzik jak Katarzyna Dowbor

0

Nowość Polsatu w miejsce programu „Nasz Nowy Dom” od 27 maja w czwartek o godz. 20:00. Od lat stacja pomaga najbardziej potrzebującym. Kontynuując swoją misję zajmie się finansami Polaków. Po zakończeniu 16. sezonu produkcji prowadzonej przez Katarzynę Dowbor, widzowie będą mogli śledzić poruszające losy tych, którzy wpadli w spiralę długów. Przez meandry ludzkich historii przeprowadzi nas aktorka Anna Guzik. Program „Wolni od długów” przedpremierowo będzie dostępny w serwisie IPLA.

Oglądaj Wolni od długów online na IPLA.TV.

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nowego startu w życiu. Teraz jej miejsce zajmie aktorka Anna Guzik, którą oglądać będziemy w najnowszej produkcji Polsatu „Wolni od długów”. - Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas, jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy – mówi Anna Guzik. - Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości - dodaje aktorka.

Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków na temat finansów jest bardzo niski. - Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy - bo jak to się mówi: „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” - zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej „Wolni od długów” towarzyszy sztab ekspertów: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy. Ale nie tylko. Podzielą się także niezbędną dawką wiedzy z zakresu finansów i wskażą, co należy zmienić w swoim dotychczasowym zachowaniu, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Przedpremierowe odcinki „Wolni od długów” dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM!
Nowy program będzie można oglądać w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. W pakiecie IPLA PREMIUM pierwszy przedpremierowy odcinek zostanie udostępniony w czwartek 20 maja. Kolejne historie bohaterów pierwszego sezonu „Wolni od długów” fani będą mogli śledzić przedpremierowo w IPLI w każdy czwartek, z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozycja pojawi się również w IPLI bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

Największy serwis rozrywki internetowej IPLA zapewnia swoim użytkownikom najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. W pakiecie IPLA PREMIUM – w promocyjnej cenie 15 zł na 30 dni – popularne seriale Telewizji Polsat i TV4 można oglądać wcześniej niż w TV. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie plików w pamięci urządzenia i oglądanie ich offline. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV i Apple TV.

„Wolni od długów” od 27 maja w czwartek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze