2021-05-14

Andrzej Piaseczny z występem w „Klinice Skeczów Męczących”

0

Znany piosenkarz gościem ostatniego odcinka drugiego sezonu kabaretowego programu. Andrzej Piaseczny wziął udział między innymi w muzycznym wyzwaniu przygotowanym przez gospodarzy z Kabaretu Skeczów Męczących. Dzięki temu powstał materiał na kolejny przebój! Na scenie zagościł również artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski oraz aktor Andrzej Grabowski! „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę 16 maja o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Po raz kolejny w „Klinice Skeczów Męczących” pojawiły się dziennikarki zaangażowane, czyli Baśka Polak oraz Janina Niezaszybka. Przeprowadziły z zaproszonym gościem alternatywny wywiad, który rozśmiesza do łez.

Oczywiście nie mogło zabraknąć stałego punktu programu, czyli skeczu o gościu w wykonaniu Kabaretu K2. Zdradzamy, że popularny „Piasek” ma poczucie humoru i dystans do swojej osoby.

Natomiast Igor Kwiatkowski przygotował fenomenalny stand-up muzyczny, podczas którego zinterpretował między innymi tekst piosenki Andrzeja Piasecznego. Okazało się, że jego utwór ma inne, ukryte znaczenie...

Ale to jeszcze nie koniec! W premierowym skeczu Kabaretu Skeczów Męczących „Król Poniatowski” przenosimy się do przeszłości, ale także do... przyszłości. Jak w nowej rzeczywistości odnajdują się bohaterowie? Czy podróż w czasie ich mocno zaskoczyła?

Po raz ostatni w tym sezonie wraca „Stylista fryzur”! Obostrzenia zostały zdjęte, więc nasz mistrz grzebienia i nożyczek (Jarosław Sadza) oraz jego Asystentka Andżelika (Adrianna Borek) wrócili do pracy. Ich pierwszym klientem był… Pan Prezes (Andrzej Grabowski) ze swoim kotem, który bardzo potrzebował strzyżenia. Przy okazji tej wizyty, na audiencję do Prezesa przyjechała Prezydentowa Agata Duda (Monika Dryl), która musiała załatwić ważne sprawy wagi państwowej.

Tym razem „Sztab kryzysowy”, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju nie miał żadnego kryzysu do zażegnania. Za to udał się na pielgrzymkę pokutno-dziękczynną do Częstochowy na Jasną Górę. Nie zdradzamy, za co musieli pokutować, ani za co dziękować. To trzeba zobaczyć!

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

  

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze