2021-05-13

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z... Backstreet Boys!

0

Wyjątkowa, sentymentalna podróż do lat 90. z finalistami 14. edycji muzycznego show. Maja Hyży, Lesław Żurek, Michał Meyer i Paweł Góral na rozgrzewkę przed rywalizacją o Złotą Twoją Twarz połączyli siły jako Backstreet Boys. Jak w ich wykonaniu zabrzmiał jeden z przebojów słynnego boysbandu - „Get Down (You're the One for Me)”? Mamy fragment wideo! Cały występ w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek 14 maja o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Backstreet Boys, uznawany za jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie, ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt i wiele hitów. Dzięki finalistom 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przypomniano o ich ogromnym dorobku. Maja Hyży jako Nick Carter, Lesław Żurek jako Kevin Richardson, Michał Meyer jako Brian Littrell i Paweł Góral jako AJ McLean wspólnie zaprezentowali utwór „Get Down (You're the One for Me)” z 1993 roku. Oto zapowiedź występu:

  

Oprócz solowych występów w finale 14. edycji także niesamowite duety w składzie: Anna-Maria Sieklucka oraz Piotr Gawron-Jedlikowski i Tamara Arciuch oraz Magdalena Narożna.

Finał 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek 14 maja o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze