2021-05-07

Marcin Najman na ringu w „Klinice Skeczów Męczących”

Pięściarz, zawodnik mieszanych sztuk walki i kick-bokser w dziesiątym odcinku show. Jakie zadania otrzymał od gospodarzy programu i w których skeczach nokautował poczuciem humoru? Czy Marcin Najman ujawnił satyryczny talent? Wśród gości specjalnych pojawili się także Piotr Gąsowski i Jerzy Kryszak. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje wieczoru. „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Zapewne mało kto wie, ale Marcin Najman, zanim pokochał sztuki walki, uczęszczał do... szkoły muzycznej. Gospodarze programu nie mogli przejść obok tego faktu obojętnie. Dlatego gość wziął udział w popularnym show muzycznym „Jaka to melodia” i zagrał na kontrabasie. Towarzyszyła mu fenomenalna Monika Dryl. Jaki utwór wykonali?

Marcin Najman jako dyrektor oddziału Urzędu Skarbowego? Proszę bardzo! Razem z Kabaretem Skeczów Męczących, Adrianną Borek i Jerzym Kryszakiem, wystąpił w zaskakującej scence. Czy wszystkim petentom uda się złożyć PIT w terminie?

Nie mogło zabraknąć żartów na temat głównego bohatera. Tym razem Kabaret K2 rozprawił się z wizerunkiem Marcina Najmana. Wyszło wyśmienicie, a on sam popłakał się ze śmiechu.

Nikt nie ma wątpliwości, że znany i uwielbiany Jerzy Kryszak, mimo lat spędzonych na scenie, wciąż jest w znakomitej formie. Jakie tematy podjął w monologu opisującym otaczającą nas rzeczywistość?

Jeśli „Impreza integracyjna”, to najlepsza z udziałem Piotra Gąsowskiego - kolejnego gościa zaproszonego do dziesiątego odcinka - i niezawodnego Kabaretu Nowaki. Tego nie można przegapić!

„Sztab kryzysowy” tym razem debatował skąd wziąć pieniądze, kiedy cały budżet wsparł różne programy „pięćset plus”, a Polska jest u skraju bankructwa. Ich pomysły na rozwiązanie problemu jak zawsze okażą się genialne.

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej, który zaprosił na premierę płyty oraz singla „Samoloty”.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.