2021-05-01

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 17: Smak wolności

0

Henryk i Jadwiga poważnie się kłócą. Czy para rozstanie się po wielu latach związku? Biedni Kowalscy od czasu do czasu nie mogą się porozumieć. Wtedy żona zajmuje się sobą, a mąż spędza czas ze swoimi najlepszymi kolegami, pijąc i grając w karty. Dla Anny jednak jest to niecodzienna sytuacja, dlatego próbuje pomóc małżeństwu się pogodzić...

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Wyczekana chwila samotności
Jadzia nie przejmuje się kłótnią z mężem. Wręcz przeciwnie, cieszy się, że w końcu będzie miała chwilę dla siebie i odpocznie od jego ciągłego narzekania. Gdy z Katarzyną zajmują się pracami domowymi, Jadzia wpada na pomysł, żeby wyswatać gosposię z komornikiem Stachem. Mimo zręcznych zabiegów Kowalskiej mężczyzna nie jest nią zainteresowany, a w dodatku nazywa ją „staruchą”. Gdy Zenon słyszy wyzwisko ulubionej gosposi, wpada we wściekłość!

Hulaj dusza, piekła nie ma
Obrażony Heniek postanawia odwiedzić starych znajomych. Anna, zmartwiona sytuacją i narastającym napięciem pomiędzy małżeństwem, wysyła Piotra, aby natychmiast sprowadził go do domu. Kowalski robi to niechętnie, ponieważ każda chwila bez dzikiego lokatora to moment upragnionego spokoju. Gdy odnajduje Henryka w szopie grającego w karty, nie potrafi oprzeć się namowom jego kolegów i sam rozpoczyna zakrapianą rozgrywkę na pieniądze...

Kota nie ma, myszy harcują
Rodzice się kłócą, godzą i rozwiązują swoje problemy, a w tym czasie Janek i Nikodem zamykają się w swoim pokoju i grają od rana do nocy w gry komputerowe. Rozważny brat nie od razu wpada w wir wirtualnego świata, jednak sytuacja w domu powoduje, że nie pozostaje  im nic innego i ciekawsze do robienia. Wspólna rozrywka sprawia, że rywalizacja o Elę schodzi na drugi plan.

Czy chłopcy zawrą rozejm na zawsze? Czy Piotr sprowadzi Henryka do domu całego i zdrowego? Jak na powrót męża zareaguje Jadzia?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze