2021-04-24

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 15: Wielkie świętowanie

0

Okrągłe urodziny Henryka za pasem. Jaki pomysł na celebrację ma syn Zenona? Biedny Kowalski nie wyobraża sobie swojego jubileuszu bez hucznego przyjęcia z tej wyjątkowej okazji. Bardzo chce urządzić je w willi, ale gospodarz domu jest przeciwny temu pomysłowi. Tymczasem w przypływie miłości Piotr jedzie z Anną na romantyczny weekend i zostawia rodzinę samą...

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Nieoceniona chwila prywatności
Anna i Piotr po wielkiej kłótni przeżywają swoją miłość na nowo. Oszukują resztę rodziny, że lecą na Cypr, żeby nikt z domowników nie przeszkodził im w spędzeniu romantycznego weekendu, a jadą na swoją działkę letniskową. Nie spodziewają się, że ich nieobecność wykorzystają Henryk i Zenon oraz synowie. Gdy para jedzie odpocząć, w willi zaczynają się przygotowania do dwóch wielkich imprez.

Gdy przyjęcie wymyka się spod kontroli
Pomimo że urodziny Henryka są dopiero za kilka dni, mąż Jadzi postanawia wykorzystać nieobecność gospodarzy i organizuje w willi huczną imprezę. Zaprasza wszystkich swoich kolegów i za nieswoje pieniądze gości ich najlepiej jak umie - stawiając każdemu flaszkę. Zaproszeni upijają się do tego stopnia, że... Zenon zostaje zamknięty w łazience, a Henryk w bagażniku samochodu.

W wyniku głupiej zabawy
Równolegle na basenie odbywa się impreza Janka i Nikodema. Ku zaskoczeniu nastolatków Ela pojawia się ze swoim nowym chłopakiem. Bracia, chcąc pozbyć się konkurenta, wrzucają nieznajomemu do kieliszka z winem tabletkę nasenną. Niestety w wyniku pomyłki trunek wypija córka Hamleta. Dziewczyna traci przytomność i wpada do wody.

Czy zamożni Kowalscy dowiedzą się o dwóch imprezach organizowanych poza ich wiedzą? Czy Henryk przejmie panowanie nad przyjęciem? Jak Ela zniesie kąpiel w basenie?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze