2021-04-30

Doda gościem specjalnym w „Klinice Skeczów Męczących”

0

Kontrowersyjna osobowość showbiznesu gwiazdą dziewiątego odcinka programu. Piosenkarka i producentka filmowa Dorota Rabczewska-Stępień, czyli Doda, przyjęła zaproszenie do rozrywkowego show Polsatu. Co wydarzyło się z udziałem artystki i jak często słychać było jej charakterystyczny śmiech? Jakie zadania przygotowali dla niej gospodarze? „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Prowadzący postanowili sprawdzić, czy Doda, tak jak wielokrotnie potwierdzała, ma dystans do siebie i poczucie humoru. Razem z gospodarzami - Kabaretem Skeczów Męczących miała okazję zadebiutować na kabaretowej scenie! Skecz „Nauki przedmałżeńskie” przejdzie do historii, także dlatego, że był totalną improwizacją.

Podczas nagrania Doda wzięła również udział w quizie z wiedzy internetowej, z którym poradziła sobie wyśmienicie i udzieliła wywiadu dziennikarkom zaangażowanym, czyli Janinie i Baśce.

A to jeszcze nie koniec! Jak przystało na muzyczną królową, otrzymała zadanie bliskie swojej profesji. Odgrywała wylosowane motywy filmowe na specjalnie wylosowanym do tej zabawy instrumencie. Trzeba przyznać, że były zaskakujące…

Tradycyjnie nie mogło zbraknąć skeczu dla gościa. Co Kabaret K2 przygotował o Dodzie? Czy udało jej się zachować dystans i pośmiać z samej siebie?

Jak co tydzień obradował „Sztab kryzysowy” reprezentowany przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Tym razem problemem okazał się kryzys w szeregach partii rządzącej. Panowie, bojąc się o utratę wszelkich przywilejów z tym związanych, musieli znaleźć sposób, jak przy tej władzy pozostać…

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze