2021-04-28

Miley Cyrus w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Szok i zachwyt

0

Która z uczestniczek programu przeistoczyła się w wielką amerykańską gwiazdę? Maja Hyży po raz kolejny udowodniła, że w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niemożliwe nie istnieje! Jurorzy byli przekonani, że na scenie show pojawiła się prawdziwa Miley Cyrus! Artystka zachwyciła zarówno charakteryzacją, jak i wokalem. Mamy fragment wideo! Cały występ w piątek 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Maja Hyży podjęła się kolejnego bardzo trudnego zadania. Po wymagającej roli Amy Winehouse przypadła jej postać równie kontrowersyjnej Miley Cyrus. Jaką piosenkę z repertuaru gwiazdy zaśpiewała? Singiel „Midnight Sky” z wydanego w 2020 roku albumu „Plastic Hearts”. Uczestniczka 14. edycji show nie tylko była znakomita wokalnie, ale zachwyciła także charakteryzacją. Wcieliła się w postać tak doskonale, że po raz drugi otrzymała owacje na stojąco!

- Co odcinek to Ty nas zostawiasz z opadniętą „koparą”. Dzisiaj było tak samo - skomentowała Katarzyna Skrzynecka. - Nie wiem, co tu się stało, to jest jakaś magia! Oddać nie tylko całą Miley Cyrus, ale ten klimat, jej barwę głosu... i w ogóle to jak Ty wyglądasz dzisiaj! To naprawdę będzie jeden z tych sztandarów, które będą krążyły po internecie - podsumował Adam Strycharczuk.

Oto zapowiedź występu z ósmego odcinka, którego emisja w piątek 30 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze