2021-04-27

Magdalena Narożna: Grażyna Łobaszewska? Poczułam siłę

0

Wokalistka dla POLSAT.PL o zwycięskim występie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Magdalena Narożna jako Grażyna Łobaszewska w utworze „Czas nas uczy pogody” zachwyciła jurorów i widzów show. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi w specjalnej rozmowie opowiedziała o przygotowaniach do tej roli i odczuciach związanych z metamorfozą. Z jakich względów zapamięta przemianę z siódmego odcinka muzycznego programu Polsatu?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Magdalena Narożna miała okazję stać się częścią historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestniczka jako pierwsza wcieliła się w postać Grażyny Łobaszewskiej. Artystka nie ukrywała, że to dla niej wielkie wydarzenie. - Wcielając się w tak wybitną wokalistkę, wzbudziło to we mnie zarówno zachwyt, jak i strach czy podołam. Utwór, z którym miałam styczność już jako nastolatka, zawsze wywoływał uśmiech na mojej twarzy, jednak wykonanie go, w zupełnie inny niż mi znany sposób, wzbudził we mnie emocje, których się nie spodziewałam - tłumaczyła.

Pomimo tego, że utwór „Czas nas uczy pogody” został wydany w 1984 roku, piosenka nadal wzbudza wielkie poruszenie w słuchaczach. - Poczułam w sobie ogromną siłę i wspaniały przekaz warstwy tekstowej. Bardzo chciałam zbliżyć się do postaci, nie na sto, lecz na dwieście procent - mówiła Magdalena Narożna. W trakcie przygotowań do tej niezwykłej metamorfozy wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znalazła ciekawy sposób na to, żeby jeszcze bardziej zbliżyć się do oryginału. - Fakt, iż pani Grażyna nie jest osobą medialną, nie ułatwił mi sprawy, jednak rozmowa z osobami, które osobiście ją znają, bardzo mi pomogła zrozumieć, że to ciepła osoba o ogromnym sercu, kochająca ludzi i dla nich tworząca swoje piękne utwory - przyznała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Po występie w mediach społecznościowych fani programu gratulowali Magdalenie Narożnej wspaniałej kreacji. Podkreślali, że wypadła nie tylko świetnie wokalnie, ale i aktorsko udźwignęła postać polskiej legendy. W jaki sposób sama piosenkarka zapamięta wygraną? - Jestem dumna, że to właśnie mi przypadł ten zaszczyt. To pamiątka, która będzie mi zawsze towarzyszyła i zostanie głęboko w moim sercu - powiedziała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

W ósmym odcinku uczestniczkę 14. edycji show czeka całkowita zmiana klimatu, ponieważ wystąpi jako australijska wokalistka Sia. To utalentowana piosenkarka, która stworzyła wiele przebojów nie tylko swoich, ale także pomagała w sukcesach gwiazd światowej muzyki, takich jak Rihanna czy Pink. - Jej kariera była burzliwa, wiele w swoim życiu przeszła - od wzlotów po bardzo bolesne upadki, co spowodowało, że postawiła na tak intrygujący image artystyczny - tłumaczyła Magdalena Narożna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Już sama stylizacja przy tej metamorfozie sprawiła trochę trudności. - Największym wyzwaniem dla mnie było zamknięcie się przed całym światem pod charakteryzacją, przez którą nie widziałam nic. To zupełna odwrotność mnie, ja kocham dzielić się sobą z publicznością. Wręcz pragnę zbliżyć się do nich jak najbardziej - zdradziła Magdalena Narożna. A jak wyglądały przygotowania związane z aspektami głosowymi? - Wokalnie też nie było tak łatwo, jednak włożyłam w to całe serce i mnóstwo pracy. Myślałam, że może gdy nie będę widziała tego, co się dzieje wokoło mnie, pomoże mi w tym, żeby skupić się właśnie na barwie. Walczyłam samą z sobą, ale myślę, że tę walkę wygrałam i jestem z niej dumna - zapowiedziała liderka zespołu Piękni i Młodzi.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021