2021-04-23

Jerzy Dudek bramkarzem w „Klinice Skeczów Męczących”

0

Były reprezentant Polski otrzymał wyjątkowe wyzwania w rozrywkowym show Polsatu. Forma gospodarzy oraz gości odwiedzających program jest absolutnie szczytowa. W ósmym odcinku Jerzy Dudek wziął udział w quizie z wiedzy o piłce nożnej, został dyrygentem, a także... stanął na bramce! „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Bramkarz, bramka i niby wszystko ok, ale tym razem rola okazała się dla sportowca nietypowa. Jerzy Dudek „bronił” wejścia do najlepszego klubu w mieście, czyli Koko Dżambo. Efekt?

Tradycyjnie nie zabrakło skeczu dla gościa o naszym gościu. Kabaret K2 jak zawsze stanął na wysokości zadania, a Jerzy Dudek był rozbawiony tym, co dla niego przygotowali.

Goście kabaretowi, czyli Kabaret Czesuaf zaprosił aż na dwa skecze. Pierwszy „Obrączka” - o tym, jak odnaleźć pierścionek, gdy nie do końca pamiętasz imię swojej wybranki oraz „Baby Shower” - o przygotowaniach do najważniejszego eventu dla przyszłej mamy. W obu przypadkach ból brzucha ze śmiechu gwarantowany.

Jak co niedzielę zapraszamy na narady „Sztabu kryzysowego”. Tym razem gremium postanowiło walczyć z kryzysem wieku średniego, który pojawił się u specjalnego człowieka do zadań specjalnych, czyli głównodowodzącego! Kreatywność jego towarzyszy nie ma granic.

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze