2021-04-21

„Komisarz Mama” - odcinek 8: Pod wpływem silnych przeżyć

W obliczu nieprzewidzianych zawirowań Maria znów próbuje układać swoje życie na nowo. Kiedy komisarz wydaje się, że jej uczuciowe sprawy powoli wychodzą na prostą, decyzja Łukasza o wyprowadzce wszystko zmienia. Zmartwiona jego odejściem znów wpada w wir pracy, a skomplikowana sprawa, którą musi rozwiązać, kosztuje ją więcej stresu niż kiedykolwiek...

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

To nie tak miało wyglądać
Ostatnia rozmowa Marii i Łukasza zakończyła się kłótnią i jego wyprowadzką. Dla komisarz to duży cios, ponieważ traktowała tę relację bardzo poważnie. Żeby nie myśleć o straconej miłości, zaczyna więcej pracować. Po rozwiązaniu ciężkiej kryminalnej zagadki wykonuje nocny rytuał, który niegdyś robiła z sąsiadem i zauważa światło w jego domu. Jest przekonana, że wrócił i bez namysłu biegnie to sprawdzić. Jednak drzwi otwiera jej ktoś inny...

Bliżej ze swoją ekipą
Wyczerpujące emocjonalnie śledztwo zbliża ją z Piotrem, który po powrocie do pracy w policji był jej największym wrogiem. Maria chce również spędzić czas z resztą ekipy, którą zaprasza do siebie na kolację, aby świętować narodziny synka Janka. Podczas imprezy komisarz konfrontuje się z Romą, z którą chce porozmawiać na delikatny temat. Matejko domyśla się, że odkryła największą tajemnicę dziewczyny.

Podejrzany z mocnym alibi
Sabina Misiak, pracownica stoczni, zostaje zamordowana. Trop prowadzi Marię i jej ludzi do nielegalnego pracownika z Ukrainy, Bohdana Melnyka, jednak dalsze śledztwo wyklucza mężczyznę. Przesłuchiwany w sprawie jest też właściciel stoczni, Filip Ferenc. Okazuje się, że mężczyzna dopuszczał się w przeszłości kradzieży, aby spłacić długi w swojej firmie... Dla komisarz to kluczowy motyw, choć mężczyzna ma bardzo mocne i niepodważalne alibi.

Czy podejrzenia Matejko w stosunku do Romy się sprawdzą? Jak Maria zareaguje na nowego sąsiada? Czy komisarz uda się podważyć zeznania Filipa Ferenca?

Dziękujemy za wspólne oglądanie pierwszego sezonu serialu Komisarz Mama w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama