2021-04-14

„Komisarz Mama” - odcinek 7: Nadzieja na lepszy czas

0

Maria próbuje wrócić do normalnego życia po wizycie męża. Czy szybko o nim zapomni? Niespodziewany przyjazd Andrzeja sprawia, że do Matejko znów wracają wspomnienia sprzed lat. A dzieci wciąż tęsknią za ojcem i chcą jego powrotu na stałe. Maria jednak odrzuca propozycję ponownego bycia razem... Wybiera Łukasza, z którym spotyka się coraz częściej.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

Odważna deklaracja
Komisarz próbuje dojść do siebie po niespodziewanej wizycie męża i wpada w wir pracy. Jest to dla niej odskocznia od problemów dnia codziennego, choć innym sposobem na ukojenie nerwów jest miłe spędzenia czasu ze swoim sąsiadem. Łukasz wciąż próbuje pokazać Marii, jak bardzo mu na niej zależy - zasypuje ją komplementami i zaprasza na lunch w trakcie pracy, żeby chociaż na chwilę ją zobaczyć. Tam zauważa, że Maria zupełnie nie ma apetytu i wiedząc, jak namiętne są ich wspólne randki, sugeruje jej, że może być z nim w ciąży. A jeśli nie jest, to chciałby się z nią starać o dziecko...

Wszystkie ręce na pokład
Piotr coraz bardziej szanuje zdanie Marii i stara się wykonywać jej polecenia, jednak czasem tylko swój sposób działania uważa za słuszny. Tak było też w przypadku śledztwa zamordowanego Michała Fronczaka. Jednak podczas zbierania dowodów Marii wiernie towarzyszy Roma, która wykazuje się wyjątkowym instynktem i intuicją. Dzięki młodej aspirant główny świadek zostaje uratowany przed śmiercią. Komisarz i reszta ekipy doceniają policyjne zaangażowanie Mazur.

Śledztwo tropem ryby
Maria bardzo angażuje się w sprawę zamordowanego nastolatka, Michała Frączaka. Romie również bardzo zależy na znalezieniu sprawcy... Tropy, w tym znaleziona ulotka ze znakiem ryby, prowadzą do organizacji religijnej, której siedziba mieści się w okolicznym pustostanie. Członkowie sekty pod wodzą Daria kierują się niezwykle surowymi zasadami moralnymi. Matejko i jej współpracownicy dowiadują się, że ofiara była w związku z jedną z wyznawczyń, Julią. Zanim jednak udaje im się cokolwiek ustalić, dziewczyna próbuje popełnić samobójstwo.

Dlaczego Julia chciała odebrać sobie życie? Jak Maria reaguje na propozycję Łukasza? Dlaczego Mazur tak bardzo angażuje się w śledztwo?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze