2021-04-20

„Pierwsza miłość”: Emilka, zaręczyny, Marcin i... jego brat

0

Co się wydarzy, gdy dwóch spokrewnionych przystojniaków spotyka piękną kobietę? Już wiemy, że Marcin zdolny jest do bardzo romantycznych gestów. Teraz zaplanował wyjątkowe oświadczyny. Strażak chce zaskoczyć Emilkę pytaniem: „czy zostaniesz moją żoną?” na imprezie jubileuszowej jej ojca. Zaprasza na nią także swojego brata Wojtka, którego ona miała już okazję wcześniej poznać.

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Marcin zapragnął poprosić o rękę Emilki w gronie najbliższych, dlatego do Wadlewa przyjeżdżają jej przyjaciółki. Z jego strony na uroczystości pojawia się tylko jeden gość, którego jeszcze nikomu nie przedstawiał. To brat Wojtek, który - jak się okazuje - nie dla wszystkich jest zupełnie obcy.

Wojtek to intrygujący mężczyzna, którego Emilka poznała, gdy szukał prezentu zaręczynowego dla przyszłej narzeczonej swojego brata. On też zadał wtedy jej pewne pytanie…

Jaki przebieg będą miały zaręczyny? Czy Emilka powie: „tak”? I przede wszystkim, co zmieni w jej życiu Wojtek, z którym będzie miała okazję spędzić trochę czasu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze