2021-04-14

Porywający występ! Magdalena Narożna jak prawdziwa!

0

Zobacz metamorfozę w liderkę grupy Piękni i Młodzi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Piotr Gawron-Jedlikowski stanął przed zadaniem wcielenia się w jedną z uczestniczek 14. edycji muzycznego show Polsatu. Aktor jako Magdalena Narożna w przeboju „Ona jest taka cudowna” podbił serce artystki i zachwycił wszystkich jurorów. Mamy fragment wideo! Szósty odcinek show w piątek 16 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

To nie zdarza się często! To dopiero drugi przypadek w historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jedna z gwiazd wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku, kiedy Maja Bohosiewicz przeobraziła się w Jakuba Molędę. Poradziła sobie wtedy wyśmienicie. A czy Piotrowi udało się sprostać temu zadaniu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Po występie Magda Narożna była zachwycona swoim sobowtórem. – Piotr, powaliłeś mnie na kolana, po prostu aż łzy mam w oczach! Kocham Cię - powiedziała. Referencja aktora dotyczyła ostatniego sylwestra w Polsacie. Na scenie pojawił się w oryginalnej sukience wokalistki z tamtego wieczoru!

Swoją energią artysta porwał do tańca całe jury! - Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom - skomentowała Małgorzata Walewska. - Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo, to jest ostateczna pochwała. Chyba nie ma co więcej tutaj mówić - podsumował Adam Strycharczuk.

Oto fragment nagrania! A Wam jak się podoba Piotr Gawron-Jedlikowski w takiej odsłonie?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze