2021-04-06

„Ninja Warrior Polska”: Zawodowcy i sportowcy z pasji

0

Wymagający tor daje w kość każdemu bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. A widzowie Polsatu mogą się emocjonować tym, co lubią najbardziej - poruszającymi historiami uczestników, niezwykle silnymi kobietami i całą paletą emocji. Tego nie może zabraknąć także w szóstym odcinku sportowego show, którego emisja we wtorek 6 kwietnia o godz. 20:05.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Powracający na tor Ninja Warrior Polska 28-letni Michał Grochoła z Mikołowa to jeden z faworytów tej edycji. W generalnej klasyfikacji drugiego sezonu show zajął drugie miejsce jako zawodnik, który zaszedł najdalej na torze finałowym. Sport daje mu mnóstwo satysfakcji i jest dla niego źródłem utrzymania - pracuje jako trener personalny. - Jako dziecko miałem dużą nadwagę - wspomina Michał. - Nie lubiłem siebie, mam bardzo mało zdjęć z tego okresu. Przełomowym momentem w moim życiu było ubieganie się do klasy sportowej. Przeszedłem na dietę, zacząłem intensywnie ćwiczyć. I tak zostało do dziś. Udział w poprzedniej edycji „Ninja Warrior Polska” utwierdził mnie w przekonaniu, że to, co robię, ma sens - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Grochoła (@latajacy_borsuk)

Wśród niezwykle silnych i diabelnie odważnych kobiet znalazła się 33-letnia Sandra Drabik z Kielc, na co dzień żołnierz Wojska Polskiego, a także sportsmenka. - Jestem reprezentantką w boksie olimpijskim od 2009 roku - wyjaśnia. - W tym czasie zdobyłam srebrny oraz brązowy medal mistrzostw Europy, jak również brązowy i srebrny medal Igrzysk Europejskich. Uczestniczyłam w mistrzostwach świata, gdzie zajęłam piąte miejsce. Brałam udział w kwalifikacjach olimpijskich - opowiada.

Swoją przygodę ze sportem Sandra zaczynała od kickboxingu. W latach 2006-2013 zdobyła między innymi dwa razy mistrzostwo świata, dwa razy Mistrzostwo Europy w formułach low kick oraz full contact. Nie można odmówić Sandrze waleczności i determinacji. Na jednym ze zgrupowań koleżanki nie zgodziły się z werdyktem sędziego i dotkliwie ją pobiły. Kontuzja ręki na długie miesiące wykluczyła żołnierkę z Kielc z uczestnictwa w zawodach. Ona jednak nie poddała się. Mimo towarzyszącego bólu wróciła do trenowania, żeby dalej osiągać sportowe szczyty.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Drabik (@drabik.sandra_official)

Na torze Ninja Warrior Polska swoich sił spróbuje sportowa amatorka - 36-letnia Agnieszka Rynkiewicz z miejscowości Bogdaniec. Skromna i niepozorna nauczycielka wczesnoszkolna to kobieca faworytka tej edycji. Była bezkonkurencyjna wśród pań pod każdym względem podczas castingów do programu. - Od dwóch lat startuję w biegach z przeszkodami OCR. W 2019 roku udało mi się zdobyć tytuł dwukrotnej Mistrzyni Polski - mówi.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze