2021-04-06

Dzień Disneya: Trzecia edycja sukcesem. Dziękujemy!

0

5 kwietnia przebojowe produkcje Disneya cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów na antenie Telewizji POLSAT. „Gdzie jest Nemo?”, „Gdzie jest Dory”, „Mary Poppins powraca”, „Zaplątani”, „Toy Story 4” i animowany MegaHit - „Król Lew” sprawiły, że w Wielkanocny Poniedziałek stacja była liderem w grupie komercyjnej.

Trzeci Dzień Disneya na antenie Polsatu to już historia i to historia wspaniała. Wielkanocny Poniedziałek, 5 kwietnia br. upłynął pod znakiem animowanych i aktorskich przebojów Disneya. Tego dnia, od świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu pokazaliśmy takie filmy, jak (w kolejności emisji): „Gdzie jest Nemo?”, „Gdzie jest Dory”, „Mary Poppins powraca”, „Zaplątani”, „Toy Story 4” i animowany MegaHit - „Król Lew”.

Wszystkie produkcje Disneya w Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły bardzo liczną widownię, ale najbardziej przypadł do gustu naszym widzom „Król Lew” (2019) - nominowana do Oscara, animacja przygodowa produkcji Walt Disney Pictures. Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości...

Film ten w grupie wiekowej 16-19 osiągnął wynik ponad 17%. Równie fantastyczne udziały mieliśmy w grupie 4+, a mianowicie ponad 12%. Ogółem, Polsat był tego dnia najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w grupie komercyjnej - z wynikiem ponad 11% udziałów w rynku.

Trzecia edycja Dnia Disneya w Polsacie była sukcesem! Bardzo dziękujemy!

Komentarze