2021-03-23

Wielkanoc pełna przygód! Dzień Disneya 5 kwietnia w Polsacie

0

Znakomite produkcje dla całej rodziny. Co czeka widzów w Wielkanocny Poniedziałek? Trzy wyśmienite premiery: „Toy Story 4”, „Król Lew”, „Mary Poppins powraca” i fantastyczne animacje, jak „Gdzie jest Nemo” czy „Zaplątani”. Ten szczególny dzień od wczesnego ranka do wieczornego seansu wypełnią filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji! 5 kwietnia zapraszamy na Dzień Disneya do Telewizji POLSAT.

Dzień Disneya w Polsacie po raz trzeci! Pierwszą edycję tego filmowego wydarzenia gościliśmy na naszej antenie w Wielkanoc 2019. Dzięki Disneyowi Polsat był wówczas najchętniej oglądaną stacją telewizyjną, a pokazany premierowo film pt. „Piękna i Bestia” - świątecznym hitem nr 1. Druga edycja odbyła się niemal rok później i również była niebywałym sukcesem komercyjnym. Powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (5 kwietnia br.) znów Dzień Disneya odbędzie się w Polsacie!

Od świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu, widzom czas umilać będą animowane i aktorskie przeboje kinowe. Na początek hitowa animacja Gdzie jest Nemo? (godz. 7:25). Film wytwórni Disney i Pixar, opowiadający o przygodach małej rybki w ogromnym oceanie, przyniósł rekordowe zyski z dystrybucji na całym świecie. W 2016 roku na ekrany kin „wpłynął” sequel Gdzie jest Dory (godz. 9:30) i odniósł jeszcze większy sukces kasowy.

Kino Disneya to zawsze prawdziwa filmowa uczta, pod znakiem wystawnej scenografii, z plejadą gwiazd w obsadzie, i taki będzie jedyny pokaz tego dnia filmu aktorskiego - Mary Poppins powraca (godz. 11:35). Wraz z musicalem Disneya przenosimy się do Londynu w 1935 roku - 25 lat po wydarzeniach opowiedzianych w klasycznej „Mary Poppins”. Tej arcytrudnej sztuki zmierzenia się z legendarną historią podjął się reżyser Rob Marshall. Współcześnie w postać tytułową wcieliła się zdobywczyni Złotego Globu, Emily Blunt, a partnerują jej w rolach drugoplanowych takie znakomitości ze świata kina i teatru muzycznego, jak: Colin Firth, Meryl Streep, Emily Mortimer, Angela Lansbury, Julie Walters, Ben Whishaw oraz Lin-Manuel Miranda. Film ten otrzymał aż cztery nominacje do Oscarów.

Prym wśród animowanych Księżniczek Disneya wiedzie odważna i niezależna Roszpunka. Zapraszamy na pełną ciepła i humoru, nową wersję tej baśniowej opowieści w animacji Zaplątani (godz. 14:20). Podczas tegorocznego Dnia Disneya będzie można również zobaczyć premierowo dwa animowane hity. Pokażemy czwartą, najchętniej oglądaną w kinach, odsłonę przeboju wytwórni Disney i Pixar - Toy Story 4 (godz. 16:30). To pełne zabawnych, a zarazem wzruszających sytuacji, arcydzieło animacji komputerowej nagrodzono Oscarem.

Ukoronowaniem tegorocznej edycji Dnia Disneya będzie nominowany do tej nagrody, Król Lew (MEGA HIT, godz. 20:00) z 2019 roku. Ta przygodowa opowieść to produkcja wytwórni Walt Disney Pictures, remake sławnego filmu animowanego o tym samym tytule z 1994 roku.

„Toy Story 4”, „Król Lew” oraz „Mary Poppins powraca” to premiery na antenie Polsatu i zarazem to pierwsze pokazy tych kinowych hitów w telewizji otwartej w naszym kraju. Ale wszystkie filmy podczas trzeciej edycji Dnia Disneya to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie.

  

Zaplanuj Wielkanocny Poniedziałek z Polsatem. Świątecznie zapraszamy!

Uwaga! Od 3 kwietnia polecamy konkurs! Szczegóły na facebooku Polsatu. Pobierz regulamin

Komentarze