2021-04-03

„Love Island #NEWS”: Ostatnie chwile przed wielkim finałem

W willi rośnie napięcie między uczestnikami. Co słychać na „Wyspie miłości”? Karolina Gilon połączyła się prosto z Hiszpanii z Moniką Kozakiewicz i Miką Chaczatrianem, żeby podsumować wydarzenia minionego tygodnia. Motywem przewodnim rozmowy były ostatnie zmiany zachodzące podczas głosowania i spotkań w Kręgu Ognia. Kto ma największą szansę na wygraną? Zobaczcie nagranie!

Mika Chaczatrian chętnie wziął udział w kolejnej odsłonie „Love Island #NEWS”. - Cześć, dawno cię nie widziałam! - powiedziała na widok gościa Karolina Gilon, a następnie pochwaliła się znajomością... ormiańskiego! Mężczyzna był pod wrażeniem umiejętności gwiazdy. Po krótkim przywitaniu cała trójka przystąpiła ochoczo do żywej dyskusji na temat romantycznych uniesień w willi.

Pierwszym tematem było wielkie przeparowanie, a uważniej przyjrzano się Ani i Czarkowi oraz Laurze i Maćkowi. - Oglądając ten odcinek wzruszyłam się. Miałam ciarki na skórze i łzy w oczach - przyznała prowadząca show. Monika zgodziła się z nią, że ta sytuacja rzeczywiście mogła wywołać wielkie emocje. Jakie jeszcze historie skomentowano? Burzliwą relację Piotra i Stelli. Czy dziewczyna zrobiła słusznie, wysłuchując rad koleżanek z willi? - Dzięki temu chłopak dowiedział się, że robi coś źle - powiedziała Karolina. Prowadząca ujawniła także, kto jest jej faworytem do zwycięstwa. A wy, macie swoje typy?

Zobacz piąty odcinek „Love Island #NEWS”:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci