2021-03-09

Kim są dwaj nowi uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości”?

0

Weszli do hiszpańskiej willi i natychmiast zrobili duże zamieszanie. Oto Jery i Marcin. Pierwszy przyjechał z Niemiec, drugi z Anglii, ale cel mają dokładnie ten sam. Chcieliby w randkowym reality show znaleźć tą jedyną, do której poczują coś więcej i stworzą trwały związek. Jaki mają na to plan? Poznajcie bliżej ich sylwetki. Do której dziewczyny z „Love Island. Wyspa miłości” pasują najbardziej?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Jery Buchali (Jeremiasz)
Ten urodzony w Polsce, a wychowywany w Niemczech 25-latek doskonale wie, czego chce od życia. Na co dzień pracuje jako menadżer restauracji i właśnie ten fakt ze swojego życia uważa za największy sukces.

- Jest pełen optymizmu, nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu. Znajomi cenią go za bycie pomocnym, lojalnym i towarzyskim. Przeszkodą w nawiązywaniu relacji bywa jego wybuchowy temperament.
- Do największych pasji Jeremiasza należą: taniec, sport, muzyka, gra na gitarze, moda oraz… astrologia!
- Uważa, że nie ma sensu żyć tym, co było, ani też tym, co będzie, a jedynie tym, co jest teraz.
- Twierdzi, że nie ma ludzi idealnych, dlatego w skali od 1 do 10 daje sobie mocną 9.
- Singlem jest od dwóch lat, a w dotychczasowych związkach doświadczył bardzo dużo, dzięki czemu doskonale wie, czego oczekuje od swojej drugiej połówki.
- Wymarzona partnerka to taka, która jest słodka, naturalna, miła i inteligentna. Jeśli chodzi o wygląd, to powinna być drobniejsza.
- Zgłaszając się do „Love Island”, kierował się zasadą, że co ma być, to będzie. W najlepszym wypadku znajdzie miłość!

Marcin Czech
Na co dzień prowadzi sklep spożywczy, a na „Love Island” przyleciał szukać miłości i nowych znajomych. Jest czarnowłosym 26-latkiem z piwnymi oczami i tatuażami, który sam siebie opisuje jako spokojnego, cierpliwego, ostrożnego i zdyscyplinowanego chłopaka.

- Interesuje się przede wszystkim kulturystyką i boksem. Właściwie od małego trenuje jakiś sport. Doszedł nawet do finału bokserskich mistrzostw amatorów, co uważa za swój największy sukces.
- W skali od 1 do 10 daje sobie 7 punktów. Uważa się za dobrego i zadbanego człowieka, ale nie lubi się przechwalać.
- Jego życie uczuciowe było bardzo burzliwe. Został w przeszłości zdradzony, co uważa za największą z poniesionych porażek. Dziś uważa, że najważniejsze, że z każdej relacji wyciągnął wnioski i wie, czego chce.
- Wymarzona partnerka powinna być szczerą, troskliwą, samodzielną i niższą od niego blondynką bądź brunetką z niebieskimi lub piwnymi oczami.
- Poza miłością oczekuje na „Love Island” także dobrej zabawy. Tej na pewno tu nie zabraknie!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze