2021-03-08

„Ninja Warrior Polska”: Słaba płeć, a jednak najsilniejsza?

0

Kiedy Eugeniusz Bodo śpiewał swój wielki hit o sile kobiet w latach 30. XX wieku, z pewnością nie przypuszczał, że prawie dziewięćdziesiąt lat później w największym sportowym programie telewizyjnym świata będą one rywalizować na równi z mężczyznami. Wśród uczestniczek drugiego odcinka między innymi zawodniczka sportów walki i MMA, Róża Gumienna i pięściarka Ewa Piątkowska, czy pielęgniarka Karolina Riznik.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Drugi odcinek hitowego show Polsatu „Ninja Warrior Polska” opanowany przez… kobiety! Tak silnego kobiecego składu do tej pory w historii polskiej edycji programu jeszcze nie było! Wśród pięknych wojowniczek znajdą się zarówno takie, dla których sport jest sposobem na życie i zarabianie, jak i takie, które sport traktują jako doskonałą odskocznię od codzienności - jak pielęgniarka Karolina Riznik.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Róża Gumienna (@roza_gumienna)

Adrenalina na ringu czy w klatce to dla nich za mało. Swoich sił na torze postanowiły spróbować pięściarka zawodowa Ewa Piątkowska, a także zawodniczka sportów walki i MMA, kick-bokserka Róża Gumienna. - Kobieta Ninja to kobieta zdyscyplinowana, pewna siebie i dążąca do osiągnięcia własnych celów - wylicza Róża Gumienna. - Biorę udział w programie, bo chcę się sprawdzić, zweryfikować swoje umiejętności i odkrywać nowe doświadczenia. Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona, ale także mocno zmotywowana - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Piątkowska (@ewa.piatkowska)

- Zawsze szukałam różnych wyzwań - mówi Ewa Piątkowska. - Trenowałam kilka dyscyplin, między innymi rugby, koszykówkę, boks, a ostatnio MMA. W „Ninja Warrior Polska” podoba mi się to, że stanowi bardzo duże wyzwanie sportowe, bo to naprawdę trudny tor. A jednocześnie panuje tu klimat „na luzie” - podkreśla sportsmenka.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze