2021-03-08

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 3, odcinek 8

0

Jak przebiegał Dzień Kobiet w randkowym show i co dziewczyny dostały w prezencie? Wygląda na to, że „rozpakowywać” go będą przez kolejne dni... Niespodzianka nie spodoba się panom, którzy teraz muszą jeszcze mocniej starać się o swoje połówki. Czy dwaj nowi uczestnicy skradną serca i zmienią układ par w „Love Island. Wyspa miłości”? Jakie wspomnienia zachowali Mateusz i Caroline po nocy w Kryjówce?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Przypomnijmy wiadomość, która po przeparowaniu stała się kolejnym gorącym tematem: „Tajemnice alkowy potrafią zawstydzić nawet najbardziej wyzwolonych. Dlatego każdemu potrzeba intymności. Zdecydujcie, która para będzie mieć dziś to szczęście. #nareszciesami #bumszakalaka”. Każdy z uczestników miał okazję przedstawić swój punkt widzenia i wskazać, kto najbardziej zasługuje na intymny pokój w hiszpańskiej willi.

Rozmowy o seksie w damsko-damskiej konfiguracji? Koniecznie! Waleria z Anią postanowiły wymienić się doświadczeniami. - Dominuję we wszystkich innych sferach, ale w łóżku nie dominuję - przyznała blondynka, a rozbawiona koleżanka nie kryła, że szuka zdecydowanie dużego faceta. Najbardziej hardkorowe miejsca, gdzie to robiły? Przymierzalnia w sklepie, przebieralnia na basenie, sauna. Czy kolejnym będzie „Wyspa miłości”?

Równolegle Dawid z Aleksandrą dyskutowali o łamaniu barier. On już dobrze wiedział, że ona lubi powoli i spokojnie. Przyznała nawet, że w jej wykonaniu podchody trwałyby pewnie miesiąc. - Jestem cierpliwy, ale... - zaznaczył. - Mam nadzieję, że się poprzytulamy niedługo - dodał. Liczył także, że do końca programu pozostanie jedynym facetem, który pocałował ją w usta. Ma szanse?

Znajomy sygnał i mamy rozstrzygnięcie głosowania: „Caroline i Mateusz, nie uwierzycie, Wyspiarze niemal jednogłośnie wybrali was jako parę, która spędzi pierwszą noc w Kryjówce. #iwantyouinmyroom #heaven”. - Co my tam będziemy robić? - zapytał triumfator. - Nic - odpowiedziała jego wybranka. Podpowiedzi było dużo: szachy, warcaby, karty, książka, coś do jedzenia. - Jest troszeczkę stresik, bo nie wiem, czego się spodziewać - dodał.

- Dzisiaj ja rządzę w Kryjówce - nie miała wątpliwości Caroline. - Zrobię ci masaż - zaproponowała, gdy skosztowali szampana i weszli w intymny nastrój. - Powiem, ci, że nie spotkałem takiej dziewczyny. Takiej niegrzecznej - powiedział Mateusz. - Mogę poczekać do wyjścia z programu - dodał. - Do ślubu... Myślisz, że jestem tego warta? - bawiła się sytuacją, a potem...

- Cześć, co tam? - tradycyjnie o poranku usłyszeli Kryjówkowicze. - Która baza? - zaciekawił się Dawid, a potem panowie porwali Mateusza i rozpoczęli „Pod gradobiciem pytań”. Okazało się, że zaliczona została druga baza, czyli „bliższe zbliżenie”, ale ponieważ program oglądają ich babcie, to „nie mogliśmy za bardzo się zapomnieć” - tłumaczył.

Caroline w gronie dziewczyn także otrzymała kilka dociekliwych pytań. - Jaki masaż? Every kind of buzi-buzi? - interesowała się Waleria. - Mieliśmy czas lepiej się poznać - nie wchodziła w szczegóły Kanadyjka. - Może będziecie pierwszą oficjalną parą w trzeciej edycji „Love Island” - dodała Ania podczas porannego make-upu.

Jest pewna data, obok której nie da się przejść obojętnie. Tym razem wiadomość skierowana wyłącznie do pań: „Dzień Kobiet na „Love Island” będzie obchodzony z pompą. Czas, byście poczuły moc i wyluzowały się totalnie. Pakujcie się i zmykajcie na sztosy. Chłopaki zostają. #8marca #byckobietabyckobieta”. Jeszcze tylko prezenty, pożegnanie z partnerami i można ruszać.

Girls power! Siła kobiet! Na dziewczyny czekał tor przeszkód, survivalowe konkurencje sprawdzające ich kondycję w ekstremalnych warunkach i mnóstwo błota. - Bardzo lubię takie treningi - cieszyła się Caroline. - Dało nam to dużego kopniaka energetycznego - podsumowała Ania.

Teraz czas na panów. „Wyspiarze, każdy mężczyzna pragnie uszczęśliwić swoją wybrankę, zwłaszcza w Dniu Kobiet. Pokażcie klasę, przygotowując wieczorne show, tak aby dziewczynom spadły kapcie. #boscy #iceicebaby”. Ostro wzięli się za ćwiczenia układu choreograficznego i zapowiadali, że... „Będzieeeee ogieeeeeń!”

Co tam u dziewczyn? Mogły skorzystać z prezentu, którym były stroje kąpielowe i zrelaksować się po sportowym wysiłku. Spa, basen, drineczki, słodkości. To był czas tylko dla nich, bez chłopaków, ale za to chętnie o nich rozmawiały. Wszystkie po kolei opowiedziały, na jakim etapie jest ich relacja. Tak to można świętować!

A wieczorem... „Wyspiarki, zadowolić takie rakiety, jak wy, to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Zajmijcie wygodne miejsca i zapnijcie pasy. Szykuje się wam dziś mega odlot. #typyniezapomnialy #showtime”. Działo się! Panowie za ten pokaz otrzymali od partnerek owacje na stojąco!

W pewnym momencie zgasło światło i... pojawili się dwaj nowi uczestnicy. Kim są i co z tego wyniknie, dowiemy się w kolejnym odcinku.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze