2021-03-07

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 3, odcinek 7

Mamy sześć nowych par, a pierwsza uczestniczka musiała opuścić hiszpańską willę. Tego jeszcze nie było w trzeciej edycji randkowego reality show! Single dokonali wyboru, a w efekcie jedna singielka straciła szanse na miłość oraz główną nagrodę i zakończyła udział w programie. Na kogo zdecydowali się panowie i jak uzasadnili swój wybór przed Karoliną Gilon? Rozpoczynamy kolejny etap w „Love Island. Wyspa miłości”.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Ostatnio było sporo złych emocji, ale czy wszystko wróciło do normy? Waleria postanowiła porozmawiać z Anią o Piotrku, jego dumie i ego. Kryzys po tanecznych wyczynach z Natashą zażegnany? - Chciałabym mu bardzo ufać, ale trochę dystansu zawsze jest - stwierdziła. - Może nie umie się przyznać do błędu? - zastanawiała się druga.

Dawid z Aleksandrą także mieli wspólne tematy. Najbardziej ciekawiła ją relacja chłopaka z Olą. - Nie wiem, czy ci mówić, bo widzę, że wy dobre koleżanki jesteście - śmiał się, a z każdą chwilą nabierał pewności, że patrzy na niego inaczej. - Widzę to coś w jej oczach. Był w tym jakiś flirt - stwierdził i dodał, że „wyszła na prowadzenie”.

A jak tam osobisty ranking Macieja? Chłopak nie zmienił planów. Najpierw zakomunikował Ani, że chce się porozglądać, a potem kolejno zapraszał dziewczyny na spotkania, żeby je lepiej poznać i wyrobić zdanie. Natasha, Caroline, Aleksandra… Tematy? Praca, związki, no i... czy jest w ich typie. Jak na tym tle wypadła jego obecna partnerka?

Odblokowany i „seksualnie podpuszczony” Mateusz zaczął rozmawiać z chłopakami o Kryjówce. - Nie obraziłbym się - powiedział na myśl o nocy sam na sam z Caroline. Czy naprawdę nie zdawał sobie sprawy, że tam jest... łóżko, a nawet szampan? Gdy koledzy mu to uświadomili, szeroko otworzył oczy. - Nie hamowałbym się! Byłoby gorąco. Zdecydowanie! - oświadczył.

Obmyślanie strategii przerwała wiadomość: „Walerio i Piotrku, miłość to nieustanna walka zmysłów. Czasem ma słodki, a czasem gorzki smak. Bywa gorąca jak rozpalone żelazo i zimna jak głaz. Dzisiaj dowiecie się, czym pachnie miłość. #fleurdamour #pieprziwanilia”. No i poszli na randkę. Liczył się dotyk, zapach i wiele więcej. Romantico-erotico.

Nadszedł ten moment. „Islanderzy, macie dziesięć minut, żeby przypudrować nosy i wyprasować koszule. Widzimy się w Kręgu Ognia. #karolina #gilon”. Żarty się skończyły! Jest prowadząca i jest pierwsza w trzeciej edycji eliminacja. - Będziemy musieli się z kimś pożegnać - oświadczyła. - Gdy byłam tu ostatnio, stanowczo mówiłam, żebyście ostro zabrali się za budowanie związków - rozpoczęła ceremonię przeparowania.

- Widać, że zaangażowaliście się w poszukiwanie miłości. Obserwuję, to, co dzieje się w willi i naprawdę jestem pod wrażeniem. Rozniecacie uczucia, które się pomiędzy wami pojawiły, a właśnie tym najbardziej emocjonują się widzowie - kontynuowała Karolina Gilon. - Panowie, jesteście dziś w komfortowej sytuacji - wskazała prowadząca i zaprosiła na środek panie.

Najpierw wybierał Piotr, który nie zmienił zdania i zaprosił do siebie Stellę. - Odkrywanie jej pluszowego środeczka ukrytego pod grubą skorupką jest prawdziwą przyjemnością - uzasadnił. Drugi wskazywał Mateusz. - Urzekła mnie swoim pięknem i inteligencją. Lubię z nią spędzać czas - mówił o Caroline. Kolejny argumentował Piotrek. - Czuję się przy niej mega swobodnie, cały czas jest uśmiechnięta i mamy mnóstwo wspólnych tematów - powiedział o Walerii.

Jako czwarty wstał Maciej. Spędziłem z nią wiele miłych chwil. Jest piękną kobietą z jeszcze piękniejszym wnętrzem - opisał wybrankę, którą została Ania. Tuż po nim Dawid. - Wahałem się pomiędzy sercem a rozumem. Decyzję podjąłem praktycznie w ostatniej chwili - przyznał. - Tylko z nią mógłbym rozpalić ten ogień - dodał. To Aleksandra! Ostatni był Daniel, a przed nim już tylko Natasha i Ola. - Dobrze spędza mi się z nią czas i mamy podobne podejście do życia - rozstrzygnął na korzyść tej drugiej.

- Miałam super przygodę, poznałam cudownych ludzi, ale nie znalazłam tutaj miłości - powiedziała na pożegnanie z programem Natasha. - Nie było żadnej osoby odpowiedniej dla mnie - dodała. Wszyscy życzyli jej, aby otworzyła serce i z pewnością znajdzie kogoś odpowiedniego.

A na koniec jeszcze jedna wiadomość: „Tajemnice alkowy potrafią zawstydzić nawet najbardziej wyzwolonych. Dlatego każdemu potrzeba intymności. Zdecydujcie, która para będzie mieć dziś to szczęście. #nareszciesami #bumszakalaka”. Kto trafi do Kryjówki? Dowiemy się w kolejnym odcinku. Do zobaczenia!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci