2021-03-07

„Klinika Skeczów Męczących” ponownie otwarta. Zobacz!

0

Pierwszy odcinek drugiego sezonu zapewnił świetną rozrywkę w najlepszym towarzystwie. „Klinika Skeczów Męczących” znów zaprasza! Na początek odwiedziły ją Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska, czyli dobrze znane widzom Polsatu „Przyjaciółki”. Do tego Kabaret Moralnego Niepokoju, który na stałe dołączył do ekipy programu, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Monika Dryl i Marzena Kipiel-Sztuka.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na IPLA.TV.

- Witamy Państwa w nowym sezonie „Kliniki Skeczów Męczących” - rozpoczęli wieczór Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz, a recepcjonistka Jadwiga przywitała dwie wyjątkowe panie, których nie mogło zabraknąć tuż przed Dniem Kobiet. - Ale petarda! Dwie piękne babeczki - powiedziała na widok wchodzącej do studia Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i Joanny Liszowskiej.

No to zaczynamy! W ramach prezentu dla pań Kabaret Młodych Panów i „Maciaszczyk w szpitalu”. Dobrze znana postać od razu wzięła w obroty innego pacjenta. - Jest tu taka zasada, że połowę leków, które dostajesz, oddajesz mnie - postraszył nowego kolegę z sali. A to był dopiero początek jego mądrości na temat chorób i stanu służby zdrowia...

Następnie gospodarze zadali kilka podchwytliwych pytań goszczącym w premierowym odcinku aktorkom. - Wiecie, kiedy jest dzień mężczyzny? - spytał Karol Golonka? „Przyjaciółki” miały pewne problemy z udzieleniem odpowiedzi, ale Joanna Liszowska wybrnęła dyplomatycznym stwierdzeniem, że obchodzi się go każdego dnia. Nie zabrakło innych rozważań na tematy damsko-męskie.

„Klinika Skeczów Męczących” nie może się obyć bez wizyty u uwielbianego przez widzów stylisty fryzur, w salonie którego poruszane są najbardziej aktualne tematy. Zamykanie i otwieranie branż jest nieprzewidywalne, więc właściciel otworzył się na inne branże. Jakie? Znów odwiedziły go niezwykle ważne postaci w państwie...

Nowe odcinki programu to także i premierowe epizody mini-serialu „Mała Polonia” o przygodach mieszkańców, którzy są idealnym odbiciem naszego kraju. W krzywym zwierciadle oczywiście. Tym razem poznaliśmy między innymi domowe problemy Hieronima Mewy, najbogatszego przedsiębiorcy w miejscowości.

Pora, aby odwiedzić... piekło! Ze względu na światową pandemię Covid-19 jest w nim coraz gęściej, ze względu na co sympatyczny „Szatan”, musiał zarządzić obostrzenia. Jakie regulacje przewidział dla odwiedzających? Pojawiły się między innymi godziny dla seniorów! Ale żeby było nieco przyjemniej, przygotował także rozmaite atrakcje, które mają pomóc w aklimatyzacji...

Do ekipy „Kliniki Skeczów Męczących” na stałe dołączył Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentował premierowy „Sztab kryzysowy”. Czterej ważni rangą panowie kontra skomplikowane problemy, z którymi zmaga się nasz obecny rząd. Z jakimi sprawami się mierzyli i czy udało im się znaleźć odpowiednie rozwiązania?

Na „Spotkanie po latach” wybrały się goszczące w odcinku „Przyjaciółki”, czyli Magdalena Stużyńska-Brauer oraz Joanna Liszowska. Przy stoliku czekały na nie trzy koleżanki ze szkolnych czasów. To zawsze znakomita okazja, żeby powspominać dawne czasy. Czasem też taka okazja sprawia, że do głowy przychodzą różne dziwne pomysły. Jak skończyła się ta impreza?

Kabaret K2 przygotował specjalny skecz dla i o bohaterkach premierowego odcinka. Maż straszliwie się pieklił, że żona podstępnie zabrała go do teatru, a dodatkowo zabrała ze sobą ojca. Czy zmienił nastawienie, kiedy dowiedział się, jakie „Celebrytki” występują w sztuce? Cała trójka rozpoczęła poważną dyskusję...

A na koniec muzyczne wyzwanie od zespołu Enej, który chciał sprawdzić, czy „Przyjaciółki” na ekranie rozumieją się w normalnym życiu bez słów. Ich zadaniem było odgadnięcie zagranej przez zespół piosenki na podstawie podpowiedzi przedstawianych przez koleżankę. Jak artystki poradziły sobie z tym zadaniem?

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze