2021-03-05

Dwie „Przyjaciółki” gościnnie w „Klinice Skeczów Męczących”

0

Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska przyjęły zaproszenie do pierwszego odcinka. Doskonale znane widzom Polsatu aktorki postanowiły rozśmieszyć publiczność programu „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”. Jak zaprezentowały się dwie wspaniałe bohaterki serialu „Przyjaciółki”? Kto jeszcze pojawił się w premierowym show drugiego sezonu, wypełnionego po brzegi dobrym humorem?

Czego możemy się spodziewać? Drugi sezon otwiera Kabaret Młodych Panów skeczem w szpitalu, czyli Maciaszczyk (Robert Korólczyk) w formie! Jest oczywiście jego torba tabletek i ulubiony lekarz Google. Na tym oddziale naprawdę dzieją się ciekawe rzeczy - warto sprawdzić, jakie sytuacje można zaobserwować w służbie zdrowia.

Następnie skecz, na który wszyscy czekali - wizyta u uwielbianego przez widzów stylisty fryzur (Jarosław Sadza). W dzisiejszych niespokojnych czasach warto się przebranżowić, dlatego salon fryzjerski oprócz swojej podstawowej działalności otworzył się na inne branże. Jakie? Zdradzimy tylko, że odwiedza go Jadwiga Emilewicz (Monika Dryl), Krystyna Pawłowicz (Marzena Kipiel-Sztuka)... a niespodziewaną wizytę składa również pracownik sanepidu (Michał Tercz).

Trzeci skecz to wizyta w piekle… Urzekający Szatan (Marcin Szczurkiewicz) przeprowadza nas przez wrota bram piekielnych, gdzie w związku z covid jest coraz gęściej. Jakie rozrywki przygotowano dla odwiedzających? Jest ich sporo. Na każdy dzień tygodnia czekają zupełnie nowe „atrakcje”.

Tradycyjne na scenie mamy wyjątkowych gości. W skeczu pt. „Spotkanie po latach” występują Magdalena Stużyńska oraz Joanna Liszowska. Panie spotykają się z trzema przyjaciółkami ze szkolnych czasów. Ta piątka przy jednym stoliku to naprawdę mieszanka wybuchowa! Jak skończyła się ta impreza?

Jest także premierowy „Sztab kryzysowy” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który na stałe dołączył do ekipy „Kliniki Skeczów Męczących”. Czterej ważni rangą panowie starają się rozwiązywać skomplikowane problemy, z którymi zmaga się nasz obecny rząd. A że znają swoje słabe strony, gdyż innych nie mają, to sprawy się czasem mocno skomplikują.

Nie może zabraknąć również kolejnego odcinka mini serialu „Mała Polonia”, który pokochali nasi widzowie. Mała Polonia to miejscowość, gdzie mieszka tylko 3800 mieszkańców, którzy są idealnym odbiciem naszego kraju. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Kabaret Skeczów Męczących, wcielając się w rezydentów tej niewielkiej metropolii, przedstawia paletę niezwykle barwnych postaci. Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności.

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze