2021-03-03

„Tatuśkowie” wrócili na plan. Ruszyły zdjęcia do drugiej serii

0

Nowa komediowa produkcja jesienią na antenie kanału Super Polsat. „Tatuśkowie” to opowieść o czterech o współczesnych trzydziestolatkach, którzy - ze zmiennym powodzeniem i nie bez komicznych potknięć - mierzą się z wyzwaniami ojcostwa. W role tytułowych bohaterów ponownie wcielają się Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. Do obsady dołączyła Elżbieta Romanowska.

„Tatuśkowie”, choć różnią się niemal pod każdym względem, to perypetie, z jakimi borykają się za sprawą swoich dzieci, żon i partnerek, tworzą między nimi nić porozumienia. Życie cały czas stawia przed nimi nowe wyzwania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Producentem serialu jest firma Polot Media (dawniej Tako Media). Serial zobaczymy jesienią na antenie Super Polsat.

Komentarze