2021-03-03

„Love Island. Wyspa miłości”: Oto Caroline! Prosto z Kanady

0

Do randkowego show Polsatu dołączyła piękna blondynka z nietuzinkową figurą. Caroline Juchniewicz, która przyjechała do programu z Kanady, zdecydowanie zrobiła wrażenie na Wyspiarzach. Czy dziewczyny powinny obawiać się konkurencji? Któremu uczestnikowi „Love Island. Wyspa miłości” wpadła w oko nowa Islanderka? Jakiego szuka mężczyzny i kto stanie się obiektem jej zainteresowań? Poznajcie ją bliżej!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Kim jest nowa mieszkanka hiszpańskiej willi? Oto jej sylwetka:

Ta pochodząca z Kanady 26-latka podobno zawsze wykorzystuje każdą szansę, jaką dostaje od losu. Czy równie dobrze wykorzysta swój udział w „Love Island”?

- Niebieskooka blondynka to klasyczny przykład perfekcjonistki. Nic nie irytuje jej tak bardzo jak to, że coś nie idzie po jej myśli.
- Jest otwarta, energiczna i towarzyska, a do tego dobrze zorganizowana i posiadająca zdolności przywódcze.
- Za swój życiowy sukces uznaje ukończenie dobrego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych oraz założenie własnej firmy.
- Największa porażka? Nie ma takiej! Wyspiarka uważa, że wszystkie złe sytuacje życiowe ostatecznie prowadzą do czegoś dobrego.
- Pewność siebie i świadomość tego, na co ją stać, pozwoliły Caroline na przyznanie sobie aż 9 punktów w skali od 1 do 10. Jak twierdzi, nikt nie jest idealny, ale ważne, żeby znać swoją wartość.
- Do tej pory była w jednym poważnym związku. Singielką jest natomiast od ponad trzech lat.
- Na „Love Island” chciałaby znaleźć kogoś, kto jest na tyle odważny, że umie przyznać się do błędu oraz stawia kobietę na pierwszym miejscu.
- Mężczyzna jej życia powinien być otwarty, pewny siebie, szczery i umiejący rozmawiać na różne tematy. Najlepiej wysoki i z ciemniejszą karnacją.
- Do zainteresowań uczestniczki należą: prawo przyciągania i psychologia. Chętnie czyta o tym, dlaczego ludzie zachowują się w taki, a nie inny sposób. Czy wykorzystana wiedza pozwoli jej przejrzeć intencje potencjalnych partnerów na „Love Island”?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze