2021-03-02

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 3, odcinek 3

0

Nic nie jest takie samo, jak było na początku. Za nami kolejne zaskakujące sytuacje. Aleksandra i Piotrek podjęli decyzje, a potem wybrali się na romantyczne randki. Pozorny spokój zburzyła Karolina Gilon, wchodząc do willi w najmniej spodziewanym momencie i zarządziła... przeparowanie. „Love Island. Wyspa miłości” trzeba śledzić na bieżąco, bo karuzela sercowych uniesień kręci się w zawrotnym tempie.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Na czym ostatnio skończyliśmy? Gdy Aleksandra wskazywała na Mateusza, nowy Piotrek zastanawiał się nad wyborem i argumentacją. - Dobrze się przy niej czuję - rozpoczął. - Nie miałem więcej czasu, żeby poznać ją bardziej i myślę, że teraz to zrobię - dodał i zaprosił do siebie Natashę. Dziewczyna przyjęła zmianę chłopaka z zadowoleniem. - Nadajemy na tych samych falach. Kolejne dni będą bardzo ciekawe - skomentowała.

To oznaczało, że teraz Daniel, jako drugi po Walerii, pozostał bez pary. Długowłosy „surfer” odpłynął gdzieś myślami i po chwili otrzymał wiadomość: „Waleria i Daniel, od teraz jesteście singlami. Pamiętajcie, że aby pozostać na „Wyspie miłości” potrzebujecie kogoś do tanga. A do tanga trzeba… zegar już tyka. #niemafal #ktosmusibycprzegrywem”.

Każdy przeżywał Krąg Ognia po swojemu. Nawet wybierająca Aleksandra poczuła ulgę, że to już się skończyło, o czym natychmiast powiedziała swojemu wybrankowi. Spodziewał się, że wskaże na niego? - Wolałem sobie założyć taki scenariusz, że to nie będę ja, żeby potem się nie zawieść - wyznał Mateusz. Wygrał szczery uśmiech. No i okazało się, że oboje wstydzą się w tych samych momentach… Czy to już jest to?

Tymczasem Dawid postanowił podzielić się spostrzeżeniami z Piotrkiem. Zauważył, jak ten wręcza różę Oli i rozmawia sam na sam z Walerią, więc wybór Natashy nie wydawał mu się taki oczywisty. - Troszkę się spaliłem, bo one teraz będą gadać… - stwierdził nowy. - Do samego końca nie wiedziałem, kogo wybiorę. Jednak ta skromność i spokój wewnętrzny zadecydowały - ujawnił. Wtedy pojawiła się ona, bez pukania przerwała męskie rozmowy i wreszcie mogli omówić „dobrą zmianę”. A także ustalić plan na wspólne spanie. - Żadnych barier. Ze mną to nie przejdzie! - zaznaczy. - Dzieje się! Drugi dzień w willi, a zmiany, zmiany, zmiany… - podsumowała.

Następnego dnia nie mogło zabraknąć pytania o pierwszą wspólną noc. - Nie jestem nachalnym facetem, który za wszelką cenę coś chce zdobyć. Ani nie dotykałem, ani nic… - relacjonował Piotrek w rozmowie z Dawidem i ewidentnie wciąż zmagał się ze swoją decyzją. - W sumie zaryzykowałem, bo większe flow mam z Walerią i z Olką - przyznał. - Lubię, jak coś jest takie „nieodkryte”. To mnie urzekło - tłumaczył.

Trzeba to zatem zweryfikować! Na pomoc przyszła wiadomość: „Aleksandra, Piotrek, wkroczyliście na parkiet z przytupem. Sprawdźcie, czy Wyspiarze, których odbiliście, potrafią oczarować was na randce. To zawsze chwila prawdy. #nienudzkotku #umowilemsieznianadziewiata”.

Jako pierwsi mogli rozkoszować się sobą Mateusz i Aleksandra. - Szampanik nas troszeczkę podkręcił - powiedział chłopak. Nic dziwnego, bo w duecie z truskawkami tworzy doskonały miłosny zestaw. Było co celebrować. Tym bardziej że oboje nie mogli się pochwalić dużym randkowym doświadczeniem. Otrzymali również zadanie. Zapisali, jakie są ich oczekiwania względem siebie i schowali do pudełka w kształcie różowego serca, żeby kiedyś sprawdzić, co wyszło z tej relacji. - Poszliśmy na całość - byli zgodni.

Na całość poszedł też Daniel, który trafił z komplementem u Oli, chwaląc ją, że wnosi pozytywną energię. - To jest lepsze niż słowa, że jesteś ładna, że masz ładne włosy... - radowała się. Jeszcze tylko pocałunek w rączkę i w ten sposób zawarli sojusz. - Dobrze, umówmy się, jesteśmy w związku - oznajmił chłopak. - Fajnie będzie spróbować - powiedziała. - Coś tam nas zaczęło bardziej łączyć, coś iskrzyć - dodał. Czyli tak to się robi?

A jak się bawili na drugiej randce Piotrek i Natasha? Stolik, winogrona, wino oraz specjalna kostka do gry, dzięki której mogli bardziej się otworzyć. Były konkretne hasła, jak „prawda” i dosadne pytania m.in. o zdradę, jego inne kandydatki w willi, ale także „wyzwanie”, czyli pobudzenie jej „dzikości” oraz wspólny taniec i bardzo dużo śmiechu. - Liczę na więcej takich gier - podsumowała.

Na więcej liczył także Dawid, ale jajecznica na śniadanie okazała się niewystarczająca. Ania uznała, że chce zrobić kolejny krok z Maćkiem i postanowiła wytłumaczyć się obecnemu partnerowi. - Spodobał mi się i chciałabym go po prostu poznać - powiedziała. - Mam do ciebie kumpelskie podejście, bo jesteś fajnym ziomkiem. Nie chciałabym ci sprawić przykrości - dodała. - No spoko, to mamy wyjaśnione - zamknął sprawę.

Pozbawieni pary Waleria i Daniel rozpoczęli intensywne rozmowy o potencjalnych opcjach. On z Mateuszem, a ona z Natashą dzielili się swoimi pomysłami na dalszy rozwój sytuacji. Zarówno koleżanka, jak i kolega namawiali ich, żeby… połączyli siły i stworzyli parę. Choćby tylko na przeczekanie.

A telefon znów dał sygnał. Tym razem do imprezowania: „Dawid, jako największy luzak wśród Wyspiarzy, możesz być jak John Travolta, który zmienił świat mężczyzn i kobiet. Koturny, dzwony, złota lajkra i bounce biodrami. Afro też spoko. #stayinalive #lastnightadjsavemylife”. Kolorowe ciuchy z lat 70., odpowiednie przeboje i uczestnicy show przenieśli się w czasie o kilka muzycznych dekad.

Błogi sen po disco party został jednak szybko przerwany. Karolina Gilon zerwała wszystkich na nogi o świcie i zaprosiła do Kręgu Ognia. Najpierw zapytała Stellę i Piotra czy z ich relacji może się coś urodzić, życzyła im powodzenia, a Mateusza i Aleksandrę, jak długo mają zamiar się tak jeszcze obwąchiwać. - Ola, Maciek, Ania, Dawid, jak to jest w waszym czworokącie? - zaciekawiła się.

- Kochani, obserwuję was od samego początku bardzo uważnie i z wielkim bólem patrzę na to, w jakich trudach rodzą się wasze więzi. Macie ogromny dystans do miłości! Wygląda na to, że przyszliście po przyjaźń, a to nie o to chodzi w naszym programie - dosadnie opisała swoje wrażenia i zarządziła natychmiastową pobudkę dla ich serc, czyli przeparowanie. Panowie na środek, wybierają panie.

Stella nie zmieniła partnera i wskazała na Piotra. Ania - tak jak planowała - zaprosiła do siebie Macieja. Trzecia podejmowała decyzję Waleria. - Będzie grubo - zapowiedziała. Kim jest mężczyzna, który wpadł jej w oko? To Piotrek! Aleksandra została z Mateuszem, Ola zdecydowała się na Dawida, a Natasha nie miała już wyboru i wróciła do Daniela. Co z tego wyniknie? Dopiero się rozkręcamy! Ciekawe, jak chłopcy zareagują po wejściu do willi nowej dziewczyny? Widzimy się w kolejnym odcinku!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze