2021-03-01

„Love Island. Wyspa miłości”. Kto to jest? Poznajcie nowego!

0

Randkowy program Polsatu nie znosi nudy! W willi pojawił się tajemniczy chłopak. Nasze Wyspiątka po pełnym dniu wrażeń nie zdążyły jeszcze odpocząć i porządnie się zaaklimatyzować, a w trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” mamy już następną niespodziankę. Do uczestników dołączył kolejny łamacz kobiecych serc. Jak bardzo namiesza i który z panów powinien najbardziej obawiać się jego zamiarów?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Pod koniec pierwszego odcinka dziewczyny dostały wiadomość, w której zostały zaproszone do jacuzzi. Niczego nieświadome Islanderki założyły stroje kąpielowe i pełne entuzjazmu ruszyły na wieczorny relaks. To właśnie tam zobaczyły nowego uczestnika - Piotrka!

Mięśnie, tatuaże i opalone ciało - te atuty zadziałały na dziewczyny! Ania, Ola i Stella nie były w stanie ukryć zainteresowania nowym Wyspiarzem. Oto jego sylwetka:

Piotr Jakimczuk
Pewny siebie brunet z tatuażami, który wierzy w... magię. Która z dziewczyn oczaruje go na „Love Island”?

- Ma 32 lata, na co dzień pracuje na giełdzie, a w życiu przyświecają mu średniowieczne zasady: honor, braterstwo oraz siła.
- W towarzystwie uchodzi za pewnego siebie mężczyznę, który potrafi zdobyć kobietę, używając swojego elektryzującego spojrzenia.
- Jego największą pasją jest sport. Jest wielkim fanem piłki nożnej, natomiast siłownia to dla niego styl życia.
- Wierzy w magię oraz w to, że na „Love Island” znajdzie kobietę, która skradnie jego serce i sprawi, że poczuje się szczęśliwy.
- Czy ma ideał? Tak. To szczupła, zadbana blondynka, która charakteryzuje się szczerością, czułością, poczuciem humoru oraz znajomością dobrych manier. Nic nie odrzuca go tak bardzo jak właśnie ich brak.
- Dobrze, żeby tak jak on lubiła zwierzęta. Piotr jest właścicielem uroczego, puchatego samojeda.

Czy pozostali panowie powinni czuć zagrożenie? Jak na „Wyspie miłości” poradzi sobie Aleksandra, która dołączyła do ekipy w trakcie pierwszej wspólnej imprezy?

W tej grze wszystko jest możliwe, a układ par bardzo szybko może ulec zmianie!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze