2021-02-25

Małgorzata Socha: Zawsze można liczyć na „Przyjaciółki”

0

Wcielająca się w postać Ingi aktorka o 17. sezonie popularnej produkcji Polsatu. Relacja łącząca główne bohaterki napawa nadzieją i dodaje otuchy, ale to nie wszystko, co zapewnia widzom. Małgorzata Socha zapowiada, że wiosną fani serialu mogą nastawiać się na dużo emocji i... nowe miłości. „Przyjaciółki” od 4 marca w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

W życiu Ingi zawsze działo się dużo, ale 16. sezon był dla niej niezwykle burzliwy. Wiosną Gruszewska czekają kolejne decyzje w sprawach sercowych. - Inga przeżyła wielki zawód miłosny. Trudno jej się było pozbierać. Myślała - po raz kolejny - że to koniec z mężczyznami, ale na jej drodze stanął bardzo przystojny, interesujący i dużo młodszy od niej Sajmon - opowiada Małgorzata Socha.

Jak będą natomiast wyglądać jej relacje z innymi bohaterkami serialu? - Dziewczyny są bardzo blisko, ich relacja ma się świetnie. Tak będzie i tym razem. Będziemy wspólnie rozwiązywać problemy i nawzajem się motywować, bo każda z nas będzie miała swoje prywatne problemy, perypetie. Ale zawsze można liczyć na „Przyjaciółki” - stwierdziła w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

Przyjaciółki od 4 marca w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze