2021-02-21

Mikołaj Cieślak: Ten serial jest słodko-gorzki jak życie

0

Artysta o atutach komediowej produkcji „Piękni i bezrobotni” w Polsacie. Mikołaj Cieślak w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV zaprosił widzów do oglądania przygód Gwidona i Romka, którzy zmuszeni przez los muszą próbować rozmaitych sposobów na zarabianie pieniędzy. Co jego zdaniem może spodobać się widzom stacji? Dwa odcinki nowego serialu od 6 marca w sobotę o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

Świat w produkcji „Piękni i bezrobotni” ukazany jest z przymrużeniem oka, ale pełno w nim odniesień do otaczającej rzeczywistości. - To serial komediowy, ale też życiowy, więc nie wszystko będzie słodkie. Będzie czasem także gorzkawo. Ale takie jest życie i to chcieliśmy pokazać w sytuacji bohaterów, która z jednej strony jest fajna, bo są razem, są braćmi i zawsze mogą na siebie liczyć, ale i niefajna, bo muszą spłacać kredyt, w który się władowali - tłumaczy.

Artysta z Kabaretu Moralnego Niepokoju ma nadzieję, że właśnie z tych względów nowa produkcja przypadnie widzom do gustu. - To połączenie tych smaków, humoru, a z drugiej strony tego życiowego radzenia sobie, które nie zawsze jest łatwe, to są „konie pociągowe” tego serialu - dodał.

Mikołaj Cieślak, czyli serialowy Gwidon, wywiadu udzielał w stylizacji związanej z jednym z wątków. - Dorabiałem w tym stroju jako ochroniarz, to był jeden z zawodów. Ale nie będę więcej zdradzał. Mam nadzieję, że Państwo sami to zobaczą - skierował swoje słowa do widzów.

W serialu „Piękni i bezrobotni” obok Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego - jako pary głównych bohaterów - występują Wojciech Kalarus i Anna Karczmarczyk. W każdym odcinku pojawiają się nowe postaci, w które wcielają się Marta Żmuda-Trzebiatowska, Grzegorz Wons, Andrzej Nejman, Mariusz Jakus, Paulina Holtz, Joanna Kurowska czy Aneta Todorczuk-Perchuć, a także inni aktorzy.

Piękni i bezrobotni od 6 marca w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze