2021-02-01

Mikołaj Cieślak i Robert Górski w absolutnie nowej odsłonie

Premierowy serial „Piękni i bezrobotni” od 6 marca w sobotę o godz. 21:05. Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi. Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon produkcji „Ucho Prezesa” oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju w zupełnie nowej odsłonie! Wiosną pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Romek - ironiczny realista i Gwidon - naiwny lekkoduch, zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz dziesięciokrotnie większy i praktycznie nie do spłacenia...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie.

W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

„Piękni i bezrobotni” to gorzko-słodki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości.

W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, których grają Marta Żmuda Trzebiatowska, Grzegorz Wons, Joanna Kurowska, Andrzej Nejman, Anna Gzyra, Mariusz Jakus, Paulina Holtz, Aneta Todorczuk-Perchuć i inni.

Piękni i bezrobotni od 6 marca w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.