2021-02-15

„Pierwsza miłość”: Rodzinne rozterki, miłosne uniesienia i...

0

Bohaterów popularnego serialu czeka wiele niespodziewanych sytuacji. Marysia ratująca Dominikę z opresji, Artur i Kinga zmagający się z problemami wychowawczymi z Tomkiem, Kaśka otwierający swoje serce na miłość... A interesujących wątków wiosną będzie jeszcze więcej! „Pierwsza miłość” od poniedziałku 1 marca o godz. 18:00 w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Marysia z pomocą siostry bliźniaczki po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego powoli wraca do normalności. Z Michałem próbują odzyskać Julkę, którą podstępem zabrał Edward, biologiczny ojciec Domańskiej. Dominika angażuje się w odzyskanie siostrzenicy, planując jednocześnie zemstę na Edwardzie. Zamiary złej siostry nie podobają się Marysi, co doprowadza do kłótni. Dominika znika z życia siostry, czym wywołuje smutek Domańskiej. Po powrocie Julki do domu Marysia dowiaduje się, że jej siostra jest w areszcie. Nadchodzi czas spłaty długów. Kobieta szuka sposobu jak pomóc siostrze w ucieczce z więzienia. Pomaga jej Michał. Czy działania Domańskich przyniosą zamierzony skutek?

Artur postanawia zdobyć Dorotę. Kinga widząc bezradność byłego partnera, udziela mu rad, jak skutecznie poderwać kobietę. W międzyczasie Kulczyccy próbują wychowywać coraz bardziej problematycznego i kochliwego syna. Zauroczony nastolatek rozwija relację z Jolką, swoją dziewczyną, co powoduje lawinę niespodziewanych zdarzeń. Młodzi wystawią cierpliwość rodziców na ogromną próbę. Aby okiełznać uczucia nastolatków, wsparcie okazuje również ojciec Jolki, Fabian. To z nim Artur będzie szukał dzieci, gdy te postanowią uciec z domu.

Kaśka po śmierci żony bardzo długo był samotny. Jak się okazuje, Gosia zadbała o niego i zostawiła ukochanemu film, w którym wskazuje potencjalną kandydatkę do serca mężczyzny, Majkę. Kaśka idzie na randkę, jednak nie z tą kobietą, co powinien. Trafia na Lucynkę, która podaje się za Maję. Mężczyzna początkowo nie chce angażować się w związek z nową kobietą. Nie rozumie, dlaczego zmarła żona wybrała właśnie ją. Para zrywa znajomość. Kaśka poznaje prawdziwą Majkę, jednak niespodziewanie zaczyna tęsknić za Lucynką. Z którą kobietą stworzy związek Kaśka? Jak na nową miłość zareagują rodzina i przyjaciele?

Kalina zwierza się Oskarowi ze swoich traumatycznych przeżyć. Mężczyzna, który od dawna darzył ją szczególnym uczuciem, nie potrafi przejść nad informacjami o gwałcie koleżanki do porządku dziennego. Planuje zemstę na nieobliczalnym Alejandro. Tymczasem oprawca Kaliny nie rezygnuje z kontaktu z kobietą, proponując Wekslerowi nowy biznes. Nieświadomy Karol decyduje się przydzielić Kalinę do opieki nad klientem. Na kobietę spadają dodatkowo problemy finansowe, w związku długami, jej męża, Krystiana. Po raz kolejny Oskar wyciąga pomocną dłoń do Kaliny. Czy to zbliży ich do siebie?

W Wadlewie pojawia się James, aby odwiedzić poznaną na misji Kazanową. Bardzo szybko dowiaduje się, że kobieta ma męża, z którym tworzy szczęśliwy związek, a także... czarnoskóre niemowlę. Para będzie szukać sposobu na jak najszybsze pozbycie się Jamesa z Wadlewa. Z kolei w małżeństwie Wiktorii i Olka pojawią się zgrzyty. Kobieta zaangażuje się w treningi bokserskie, co lekko zbije z tropu jej męża. Pasja Wiktorii okaże się tym bardziej problematyczna, gdy jej kontakty z Oliwierem, trenerem boksu, przestaną mieć charakter czysto zawodowy...

Wiosną Barbarian zamieni się w plan zdjęciowy. To właśnie tam poznamy nowych bohaterów: reżyserkę Barbarę, w tej roli Joanna Moro, oraz aktora Maxa, w którego wcieli się Rafał Maserak. Do zgranej ekipy serialu dołączy również Tomasz Oświeciński, jako Fabian, ojciec Jolki.

Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A.

Premierowe odcinki serialu Pierwsza miłość od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze