2021-02-13

„Ewa gotuje” na Walentynki. Uczta dla zakochanych

0

Ewa Wachowicz zaprezentowała widzom na live czacie, jak przygotować pyszny deser. Uczucia można wyrażać na różne sposoby, a jednym z najlepszych jest poprzez zmysłowe danie, które potrafi w sobie rozkochać. Gospodyni kulinarnego programu z okazji święta zakochanych przedstawiła przepis na jedno z nich na kanałach społecznościowych Polsatu. Zobacz jej propozycję na walentynkowy wieczór.

Prowadząca program „Ewa gotuje” zaprosiła widzów do swojej kuchni, aby w walentynkowej scenerii pokazać przepis na szybkie i łatwe danie, które jest tak pyszne, że można się w nim zakochać. Ewa Wachowicz na ich oczach przygotowała czekoladowy mus z chilli, który łączy aksamitną słodycz z nutką pikanterii. To idealny deser, którym można zachwycać się wraz z ukochaną osobą. A najlepiej jest to robić przy występach najlepszych artystów i największych miłosnych hitów.

Specjalny live na kanałach społecznościowych stacji związany jest z koncertem „Walentynki z Polsatem”, którego początek w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00. W gronie zaproszonych artystów między innymi Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra i Michał Wiśniewski., Zapraszamy do Polsatu!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego, Artur Kosicki. Patronem medialnym jest Interia.

„Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze