2021-02-08

Koncert „Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego

0

Magiczny wieczór, muzyczne gwiazdy i największe przeboje o miłości! Kto wystąpi? W urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra i Michał Wiśniewski. Oglądaj „Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT. A to nie koniec atrakcji… Po szczegóły zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Walentynki to święto miłości! Celebrujmy ten dzień razem z Polsatem. Jaka jest nasza propozycja? Najpierw wspólne gotowanie, a następnie romantyczna kolacja w blasku świec... Jeżeli nie macie pomysłu na walentynkowe menu, z pomocą przychodzi Ewa Wachowicz. W piątek 12 lutego o godz. 19:00 na Instagramie Polsatu - www.instagram.com/polsatofficial live z gospodynią „Ewa gotuje”, która zaprezentowała danie na tę wyjątkową okazję. Dlatego nie ma wymówek! Wy zadbajcie o pełną miłości atmosferę, a Polsat zajmie się wyjątkową oprawą muzyczną. Bo nie ma lepszego sposobu, żeby wyrazić swoje uczucia, jak poprzez muzykę.

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla naszych widzów, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Usłyszymy hymn na cześć miłości „The Power of Love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, zaśpiewa jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak „zbudzi krew” utworem „Ta sama chwila”, Eleni przypomni przebój „Miłość jak wino”, a Anna Wyszkoni sprawdzi, „Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani. „A wszystko to... bo ciebie kocham”, jak zaśpiewa dla nas Michał Wiśniewski! Będą z nami także Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jerzy Mielewski.

Miłosna atmosfera zapanuje również na Facebooku Polsatu, gdzie od 10 lutego zapraszamy na konkurs walentynkowy. Wystarczy wysłać nam zdjęcie i opisać swoją historię miłosną. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 zwycięzców, których nagrodzimy niespodziankami. Konkurs trwa do 14 lutego włącznie. Szczegóły dostępne są na profilu - www.facebook.com/polsat. Zobacz regulamin konkursu „Walentynki z Polsatem”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego, Artur Kosicki. Patronem medialnym jest Interia.

„Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze