2021-02-08

Robert Górski i Mikołaj Cieślak zapraszają na nowy serial

Główni bohaterowie w dobrych humorach opowiadają o produkcji „Piękni i bezrobotni”. Od 6 marca w sobotę o godz. 21:05 absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu Polsatu. Za każdym razem widzów czeka duża dawka śmiechu w dwóch odcinkach! Czego możemy spodziewać się po nowej pozycji z wiosennej ramówki? Zobacz wideo z wypowiedziami!

Oglądaj Piękni i bezrobotni online na IPLA.TV.

Czy Robert Górski musiał w jakiś szczególny sposób przygotować się do roli w swoim autorskim serialu „Piękni i bezrobotni”? - Trochę mnie kosztowała ta rola - mówi. - Musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań - zdradza serialowy Romek. Artysta kabaretowy opowiada również o swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Na co z kolei zwrócił uwagę Mikołaj Cieślak? Jak opisał swoją postać? - Nie jestem piękny - z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa serialowy Gwidon, brat przyrodni Romka. - W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę - zapowiada.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju, pokażą wiosną, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

Piękni i bezrobotni od 6 marca w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.