2021-01-22

„Pierwsza miłość”: Czy to koniec romansu Kingi i Janka?

0

Związek Kulczyckiej i dziennikarza zostaje wystawiony na bardzo poważną próbę. Kinga tęskni za Tomkiem, który po jej rozstaniu z Arturem mieszka razem z ojcem. Gdy pojawia się okazja, żeby syn do niej wrócił, chłopak wykorzystuje sytuację, aby szantażem pozbyć się kochanka mamy. Stańczyk nie może uwierzyć, że jego partnerka uległa żądaniom dziecka.

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Artur ma pretensje do Kingi, że zgadza się, aby Tomek poszedł do zawodówki. Kulczycka w przeciwieństwie do męża chce uszanować decyzję syna i postanawia wspierać go w życiowych wyborach. Rodzice w końcu dochodzą do porozumienia, stawiając Tomkowi jeden warunek - ma się przyłożyć do nauki.

Rozmowa matki z synem schodzi na temat powrotu Tomka do domu. Chłopak chce wrócić do Kingi pod warunkiem, że Janek się wyprowadzi. Zaskoczona Kulczycka ostatecznie zgadza się na warunki Tomka. Janek nie może uwierzyć, że Kinga uległa żądaniom dziecka. W niemiłej atmosferze Stańczyk pakuje się i opuszcza mieszkanie. Przeprowadzka Tomka wpływa też negatywnie na Artura. Mężczyźnie jest smutno, że syn wybrał mieszkanie z matką.

Powrót nastolatka do domu powoduje szereg komplikacji. Jak w nowej sytuacji odnajdą się Kulczyccy? Czy to oznacza koniec związku Kingi i Janka?

  

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021