2021-01-01

Ponad 5 mln widzów świętowało Nowy Rok z Polsatem

0

Sylwestrowa Moc Przebojów miała tę moc! To ponad 2 miliony więcej niż rok temu! Kochani widzowie, bardzo dziękujemy, że byliście z nami! To specjalnie dla Was wielkie muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy zagwarantowały szampańską zabawę i razem witaliśmy Nowy Rok 2021. Największa domówka na żywo transmitowana była na antenie Telewizji POLSAT, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Ten Sylwester był inny niż wszystkie. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią covid-19, po raz pierwszy w historii naszej stacji odbył się bez udziału publiczności. Pusta widownia była ogromnym wyzwaniem dla artystów i prowadzących, przyzwyczajonych do wielotysięcznych tłumów bawiących się pod sceną na koncertach sylwestrowych z Polsatem. Ale i tak rozkręciliśmy największą domówkę w Polsce!

Atmosfera w studiu była gorąca, co udało się przenieść do Państwa domów. Całą transmisję w Polsacie, Polsat 2 i Polsat News oglądało średnio prawie 4 miliony widzów, czyli ponad milion więcej niż przed rokiem! Ta widownia przełożyła się na udziały na poziomie 24,8 % widzów w grupie 4 plus. W grupie komercyjnej 16-49 udziały wyniosły prawie 30%. Nowy Rok witało z nami 5 milionów 300 tysięcy widzów, co przekłada się na 36% osób przed telewizorami!

W doskonały nastrój wprowadzili nas artyści z Polski i z zagranicy. Największym zaskoczeniem był występ królowej polskiej sceny Maryli Rodowicz. To niespodzianka dla fanów wokalistki, myślących, że nie zobaczą jej tego wieczoru na scenie.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili: Doda i Alicja Majewska. Dawid Kwiatkowski i Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Michał Szpak i Małgorzata Walewska. W koncercie wzięło udział ponad 20 artystów: Sławomir i Kajra, Sylwia Grzeszczak, Daj To Głośniej, Czadoman, Enej, Stachursky, Piękni i Młodzi, After Party, Feel, Piersi, Brave, Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Stefano Terrazzino, Liber i InoRos, Lou Bega, Loona oraz Fun Factory. W sumie wykonali prawie 60 utworów, a my zapewniliśmy widzom ponad 4,5 godziny dobrej rozrywki!

Sylwestrowy koncert poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak. Na czerwonym dywanie z gwiazdami rozmawiała Agnieszka Hyży!

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Komentarze
© Polsat 2021