2020-12-31

Powitaliśmy Nowy Rok 2021 z Sylwestrową Mocą Przebojów!

Bawiliśmy się razem na największej domówce w Polsce. Na żywo w Polsacie! Jak było? Plejada artystów na scenie, życzenia od widzów dzięki specjalnemu wirtualnemu studiu, a do tego mnóstwo niespodzianek - wróżby, lekcje tańca, a przede wszystkim popularne hity i szampański nastrój. Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2021!

Jak się bawić, to się bawić! Najpierw lądowanie śmigłowcem na dachu wieżowca Polsatu oraz uroczyste powitanie przez prowadzących: Krzysztofa Ibisza i Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Rafała Maseraka i Karolinę Gilon, a potem cały wieczór i noc pełna tanecznych rytmów!

Na początek pierwsza zagraniczna gwiazda wieczoru, która od lat świeci pełnym blaskiem i doskonale rozkręca słoneczne party, czyli Loona z hitem „Vamos a la Playa”.

„Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc” - nikt nie ma wątpliwości, że Piersi i „Bałkanica” to gwarancja udanej imprezy.

Kto następny? Jedyna, cudowna i wyjątkowa Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz hitami, które kocha cała Polska - „Biała armia” oraz „Co mi Panie dasz”. To pierwszy moment na spojrzenie z nadzieją w przyszłość. Oby kolejny rok był zdecydowanie lepszy!

Na scenie Enej, który zafundował wszystkim „Kamień z napisem Love” i zjednoczył w tańcu, śpiewając swoją wersję „Prawy do lewego”. Wypijmy za to! A kto z nami nie wypije...

Sylwestrową Moc Przebojów 2020 zaszczyciła Alicja Majewska. Z dedykacją dla wszystkich dziewczyn i pań wielki szlagier artystki - „Być kobietą”. Bo „ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną, czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką”.

Pozdrawiamy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem Górnego Śląska, gdzie chcemy spotkać się na Sylwestrze już za rok oraz miejsca, gdzie są największe szanse na zimowy klimat, mróz, śnieg oraz... miłość. „Miłość w Zakopanem”! - Cześć, tu Sławomir - powitał wszystkich piosenkarz i natychmiast porwał w tany. Polewamy się szampanem!

„Tamta dziewczyna” doskonale wie, że ważne są również „Małe rzeczy”. Inspirująca Sylwia Grzeszczak zmieniła na chwilę nastrój. Z dużą energią!

Czy domówkowe parkiety taneczne są oblegane? Bo w akcji Stachursky! Taki z niego „Typ niepokorny”.

Imprezowego szaleństwa nigdy za wiele. Wie coś o tym również Czadoman, a razem z nim „Ruda tańczy jak szalona”. Jesteśmy pewni, że nie tylko ona!

O tym, że Sylwestrowa Moc Przebojów to fabryka dobrej zabawy, przekonani są nie tylko nasi widzowie, ale także zagraniczni goście. Fun Factory przeniosło wszystkich w dyskotekowe lata 90., gdzie królował jeden z ich skocznych hitów „Doh Wah Diddy”.

Muzyczną wycieczkę w czasie sprezentowali także Piękni i Młodzi. Ich wersji „Brown Girl In The Ring” nie powstydziłby się Boney M. Sialalalala! No a potem „Niewiara”. Oczywiście z pełną wiarą, by „w mym sercu poczuć ogień”.

„A gdy jest już ciemno” i rozlega się „Jak anioła głos”, to znak, że sceną zawładnął Feel. - Nie mogliśmy się już doczekać! - powiedział na powitanie lider grupy, Piotr Kupicha. Nie mogło ich zabraknąć na Sylwestrze z Polsatem!

Czy komuś nogi się plączą? Taneczny ekspert Rafał Maserak zaprezentował kilka praktycznych porad, np. jak prawidłowo powinien wyglądać układ choreograficzny do hitu „Asereje” Las Ketchup. Od razu lepiej!

Michał Szpak, zapytany przez POLSAT.PL, co przygotował na ten wieczór, odpowiedział. - Coś, czego pewnie wszyscy się spodziewają, ale także coś, czego być może nikt się nie spodziewa! - uśmiechał się tajemniczo. Efekt? „Color Of Your Life” oraz... „Płonąca stodoła”. Był ogień!

Królowa jest tylko jedna? W Polsacie jest ich znacznie więcej! Na przykład Doda, której hity wciąż są żywe w pamięci fanów. Wśród nich „Szansa”, „Dżaga” i „Nie daj się”. Wielbiciele artystki z pewnością się nie zawiedli.

Zmiana klimatu, a w akcji Brave z nieśmiertelnym przebojem „I Just Called To Say I Love You” z repertuaru Steviego Wondera w pulsującej tanecznej wersji.

Czy ktoś już patrzył na zegarek? Gdy zabawa trwa w najlepsze, to szczęśliwi czasu nie liczą... Tym bardziej że jest co celebrować. W głośnikach „Celebration” od Fun Factory.

To nie koniec zagranicznych gości! Pojawił się także Lou Bega, który z przytupem wkroczył na scenę i zakomunikował, że fajne dziewczyny są wszędzie! Six, seven, eight, nine, ten, „I Got a Girl”.

A teraz dwa występy, na które czekało wiele osób. Najpierw on - Michał Wiśniewski z „A wszystko to... (bo ciebie kocham)”.

Potem ona - Mandaryna i „Ev’ry Night”, taneczny numer, który zaprezentowała po raz pierwszy w 2005 roku i dzięki niemu zdobyła wielki rozgłos. - Można wstać z kanapy. Do góry! - zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Może teraz coś na włoską nutę? Stefano Terrazzino wykonał „Bella Ciao”, a towarzyszył mu zespół Enej. - Dedykuję Państwu piosenkę, która jest symbolem wolności - powiedział finalista 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Bohaterowie Sylwestrowej Mocy Przebojów nadają ton i rytm. Z pozdrowieniami dla przyjaciela Polsatu - Krzysztofa Krawczyka, jego wielkie przeboje zaprezentował Sławomir z Kajrą. Najpierw zapytał „Jak minął dzień”, a następnie oświadczył „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Powrotów na scenę ciąg dalszy. Fun Factory przypomniał, do jakiego utworu zapełniały się dyskotekowe parkiety kilka dekad temu. „I Wanna Be With You” to już klasyka gatunku.

Dzieje się! W tej sytuacji można zrobić tylko jedno: Daj To Głośniej! Co prawda „Mama ostrzegała”, ale taka impreza jest tylko raz w roku i trzeba ją dobrze zapamiętać. - Kochani, szczęśliwego nowego roku i niech to będzie zwariowana noc! - złożyła życzenia Emilia Sanecka.

Muzycznych darów mamy wiele, a i auto z alufelgami też by się znalazło. „A ty całuj mnie. To taka piękna gra. Całuj mnie, ja ci to wszystko dam”. Oto sylwestrowe Piersi w doskonałej formie. - Życzymy Wam, aby w nowym roku można było się swobodnie przytulać i całować - wysłali przekaz.

Zegarynka podaje czas, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz nad wszystkim czuwają, a Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną zapraszają do tańca. „Ona jest taka cudowna” i... wystąpi wiosną w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kto już nie może doczekać się jej metamorfoz?

Jest i on! Dawid Kwiatkowski, który zaprezentował fantastyczny retro hit, czyli „Can't Take My Eyes Off You” we współczesnej aranżacji.

Wspomnień czar. Wspaniała Alicja Majewska ma w repertuarze mnóstwo piosenek, które doskonale znają całe pokolenia. Są to m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli” oraz „Odkryjemy miłość nieznaną”. - Proszę się nie krępować i ze mną śpiewać - oświadczyła artystka.

„Powiedz, powiedz czemu, świat twój milczy cały blady od wzruszeń” - witamy ponownie Michała Wiśniewskiego z wielokrotnie nagradzanym utworem, który święcił triumfy i rozsławiał zespół Ich Troje, a w 2021 roku skończy... dwadzieścia lat!

Tamten czas doskonale pamięta także Stachursky, który w swoim drugim wejściu w podskokach zaserwował „Szampan i truskawki”, a potem uderzył w bity z przebojem „Essa”.

Co tym razem dodała od siebie Doda? Z wielkiej listy hitów wybrała „Bad Girls”, żeby ogłosić: „Od życia biorę to czego chcę, nigdy przed niczym nie cofam się, ja jestem rewolucja, ja nowa konstytucja”. Zakończyła „Free Your Mind”, coverem En Vogue.

Mamy party, więc jest i After Party. Panowie zawsze przy takiej okazji mają jedną dobrą radę dla wszystkich roztańczonych biesiadników - „Nie daj życiu się”. Ten cytat wyjaśnia wszystko: „Z nami zabaw się, już nie będzie źle. Olej smutki, żale i baw się doskonale”. Kto jest za?

Niezawodny Rafał Maserak z Karoliną Gilon znów pokazali kilka tanecznych kroków. Ręka, głowa, biodra, „Macarena” i zapowiedzieli artystę, który urodził się... 1 stycznia! A jubilat Dawid Kwiatkowski zaśpiewał niczym George Michael - „Careless Whisper”. Wszystkiego najlepszego!

- Jak nie ma Świąt bez Kevina, tak nie nie ma Sylwestra bez Maryli - zapowiedział Krzysztof Ibisz. Witamy królową polskiej piosenki! Oto Maryla Rodowicz na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 w Polsacie. - Trudno jest wyczarować kostium jednego dnia - powiedziała w naszych mediach społecznościowych. Wyszło królewsko! Najpierw obowiązkowo „Małgośka”, a potem „Ale to już było”. - Żegnamy stary rok i niech sobie idzie - powiedziała.

Sylwestrową noc ponownie rozjarzyła Loona, a jej „Bailando” nikogo nie mogło pozostawić obojętnym.

Fani Sylwii Grzeszczak znów mogli przeżywać wyjątkowe chwile ze swoją idolką. Artystka tym razem zaśpiewała piosenkę „Księżniczka”, a także utwór „Pożyczony”. Znacie to? „Na choćby jeden krótki dzień i noc, na parę chwil pożyczę cię. Na rok! I obiecuję, że w idealnym stanie oddam cię, lecz ona dobrze wie, że to zły zwyczaj... pożyczać!”. - Wszystkiego dobrego dla was - podziękowała na koniec.

„One, two, three, four, five” - wyliczał Lou Bega, król dyskotekowego mambo w hicie „Mambo No. 5”. Czy jest z nami jakaś Monika, Erica, Rita, Tina, Sandra, Mary albo Jessica?

Tuż przed północą na scenie pojawił się Bajm. W doskonałym momencie, bo „Płynie w nas gorąca krew”, a przecież nie odnajdzie więcej nas „Ta sama chwila”. - Życzymy wszystkim, żeby kolejny rok był naprawdę lepszy! - powiedziała Beata Kozidrak, a potem na scenę wyszli wszyscy artyści Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Wspólne odliczanie! 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1... Witamy Nowy Rok! Wszystkiego najlepszego!

Stary rok pożegnali Małgorzata Walewska oraz Czadoman - triumfator 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jako Andrea Bocelli w idealnie pasującym do chwili utworze „Time To Say Goodbye”.

Rozpalmy czymś jeszcze ten Nowy Rok! Może „Flames of Love”? DJ Brave & Antek Smykiewicz stworzyli wyjątkowy duet.

Bawimy się dalej. „Sam już nie wiem, czy to prawda, czy to moja wyobraźnia, że jestem z tobą tu, lecę w górę, lecę w dół. I tak jesteś tego warta” - zaśpiewał Dawid Kwiatkowski w utworze „Jesteś”. - To nie był sen, to już za nami. Teraz będzie tylko lepiej i tego wam życzę - pozdrowił wszystkich.

Więcej czadu? Kto może temu sprostać? Czadoman! „Hey hey bawmy się” - twórca hitów disco polo nie musiał nikogo długo prosić. - Radości, uśmiechu i zabawy! - życzył widzom Polsatu.

Hit za hitem! Na naszej sylwestrowej playliście świetnie znany przebój „Czerwone korale”. Znów można zawołać: Daj To Głośniej! - Życzymy zdrowia i słońca jak w Polsacie - usłyszeliśmy ze sceny.

A gdyby ktoś był zmęczony, to... dźwięki utworu „La Bamba” zawsze porywają do tańca! Śpiewają i grają Piersi.

Jaki dziś dzień? 1 stycznia! „Piątunio”. Na zakończenie zespół Ino Ros oraz Liber. Dziękujemy, że byliście z nami!

W przyszłym roku zapraszamy na Sylwestrową Moc Przebojów na Stadion Śląski! Szczęśliwego Nowego Roku!