2020-12-11

„Nasz nowy dom”: Drugi odcinek świąteczny 13 grudnia

0

Jak zmieniło się życie rodzin, którym pomogła Telewizja POLSAT i Katarzyna Dowbor? W drugiej części świątecznego odcinka „Nasz nowy dom” spotykamy bohaterów z takich miejscowości jak Poręba, Gwizdały, Ławeczko Nowe oraz Brzezienko. Przekonamy się, co słychać u uczestników remontów i sprawdzimy, jakie prezenty przygotował dla nich nasz święty Mikołaj.

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Pani Irena ze wsi Poręba radością przyznaje, że w nowym domu rodzinie mieszka się bardzo dobrze. Emilka i Kasia, córki pani Ireny, są przeszczęśliwe. Cała trójka zyskała nową jakość życia i z niecierpliwością czekają na święta.

Pan Sylwester, samotny ojciec, odwiedził nasze świąteczne studio razem z dziećmi: Emilem i Lenką. Ekipa „Naszego nowego domu” zmieniła dom rodziny we wsi Ławeczko Nowe nie do poznania. Jak sami przyznają, w odświeżonych wnętrzach żyje się „milion razy lepiej”.

Dzieciaki są szczęśliwe, ponieważ mają własne pokoje, a prezenty od Mikołaja wywołają jeszcze większe uśmiechy na ich twarzach. Rodzina opowie również o planach na tegoroczne święta. Radość i spokój, jakie biją od naszych bohaterów, pokazują, że wsparcie Polsatu i ekipy programu daje realną szansę na lepsze życie.

Zobaczymy także rodzinę z maleńkiej miejscowości Brzezienko. Metamorfoza domu pani Maryli, jej syna Igora i mamy Krystyny, to jedno z największych wyzwań, jakiego podjęła się ekipa programu „Nasz nowy dom”. W związku z tragicznym stanem budynku Artur i Wojtek zdecydowali się stworzyć go praktycznie od nowa w miejscu starej letniej kuchni.

Dowiemy się, czy pani Maryla podjęła pracę zgodnie z tym, co rekomendował jej doradca zawodowy. Przekonamy się również, jak w nowych wnętrzach czują się babcia i wnuk oraz czy czegoś im jeszcze brakuje.

  

Świąteczny odcinek programu Nasz nowy dom - część 2 w niedzielę 13 grudnia o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021