2020-11-25

Tak powstał spot Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Zobacz!

0

Oto kulisy nagrań wideo promującego siedemnastą edycję akcji Polsatu. To był magiczny i bardzo świąteczny dzień w połowie listopada. Na planie zdjęciowym wyjątkowego spotu pojawili się między innymi Piotr Gąsowski, Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała i podopieczna Fundacji Polsat - Maja. Mikołajkowy Blok Reklamowy w niedzielę 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Od siedemnastu lat 6 grudnia to dzień, w którym prosty gest ma magiczną moc. Każdy, kto włączy Polsat o godz. 18:45, może poczuć się niczym Święty Mikołaj i wspomóc chore dzieci - podopiecznych Fundacji Polsat.

Od 21 listopada w Polsacie oraz stacjach Grupy Polsat emitowany jest specjalnie przygotowany spot, zachęcający widzów do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Przy powstaniu takiego filmu pracuje nawet kilkadziesiąt osób, a nagrania poprzedza wielotygodniowa praca nad scenariuszem, kostiumami, scenografią i animacjami.

Podczas nagrań atmosfera świąt unosiła się już w powietrzu, a praca na planie była wielką przyjemnością, szczególnie dla najmłodszych, którzy wzięli udział w nagraniach. W siedemnastej edycji w roli Świętego Mikołaja występuje Piotr Gąsowski, prowadzący show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a towarzyszą mu Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT oraz Jarosław Gugała, jeden z najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy Telewizji POLSAT.

Zobacz kulisy nagrań do spotu Mikołajkowego Bloku Reklamowego:

Więcej zdjęć i nagrań dostępnych na profilach Fundacji Polsat na Facebooku i Instagramie:
https://www.instagram.com/fundacjapolsat/
https://www.facebook.com/FundacjaPOLSAT

Organizowany przez Telewizję POLSAT i Biuro Reklamy Polsat Media Mikołajkowy Blok Reklamowy stał się już świąteczną tradycją. Podczas dotychczasowych szesnastu edycji udało się zebrać ponad 20 milionów złotych! Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją prawie 37 tys. małych pacjentów i wsparła finansowo 1 725 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 250 501 703,59 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Mikołajkowy Blok Reklamowy w niedzielę 6 grudnia o godz. 18:45 w Telewizji POLSAT.

Komentarze