2020-10-23

„Taniec z Gwiazdami”: Triumf w debiucie Michała Bartkiewicza!

0

Utalentowany tancerz stanął przed wielkim wyzwaniem i wygrał 11. edycję. Miał być odkryciem, a zrobił znacznie więcej. Razem z topmodelką Edytą Zając stworzyli doskonały duet i rozkochali w sobie widzów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Z każdym kolejnym odcinkiem oferowali coraz więcej emocji. Teraz mogą razem cieszyć się z wymarzonej Kryształowej Kuli.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Mistrz polski w tańcach latynoamerykańskich ma kolejne powody do dumy. Udowodnił, jak ciężką pracą na treningach i pełnym zaangażowaniem sięgnąć po najwyższe laury. Oboje sobie w pełni zaufali i stworzyli parę, która czarowała jurorów oraz bardzo szybko zyskiwała wielu fanów.

Nie od razu było jednak kolorowo. Walc angielski w debiucie otrzymał zaledwie 18 punktów. Bardzo chcieli, żeby ich nowa przygoda trwała jak najdłużej i zmotywowani ćwiczyli dalej. Edyta Zając doskonale zdawała sobie sprawę, że uroda, wdzięk oraz jej piękne nogi nie uszły uwadze, ale najważniejsze było - zgodnie z radami jurorów - nauczyć się ich odpowiednio używać. W drugim odcinku mieli większe powody do radości. Za sambę zebrali 22 punkty, ale ogłoszono, że jedenasta edycja z powodu pandemii zostanie przeniesiona.

Jesienią rozpoczęli od oszałamiającego tanga za 25 punktów, a potem otrzymali podobną notę za rumbę zadedykowaną ukochanej babci uczestniczki. W filmowym odcinku ich walc wiedeński był wart 27 punktów, a weselny jive oraz foxtrot - 26. Regularność i wysoki poziom. Nic dziwnego, że za sędziowskim stołem doceniono wkład tancerza w przygotowanie gwiazdy. - Michał, wyciągasz z Edyty zawsze coś nowego. Świetnie sobie partnerujecie - ocenił Michał Malitowski.

No i nadszedł ten moment! Trzy „dziesiątki”, a wszystko za sprawą tanga rodem z horroru, do którego gościnnie dołączył Paweł Dudek, czyli Czadoman. - Jesteś objawieniem! - oczarowana Iwona Pavlović była pewna, że właśnie rodzi się piękna historia tej edycji. - Tworzycie jako duet coś wyjątkowego. Każdy wasz taniec to nowa propozycja - dodała po cha-chy, za którą zebrali 28 punktów.

Półfinałowe występy również zachwyciły publiczność przed telewizorami oraz jurorów. Quickstep oceniony został na 25 punktów, ale magiczna rumba już na komplet! Klasa, temperament oraz styl. - Jest coś w was razem tak absolutnie magicznego. Niesamowicie czarujecie. To czarodziejstwo jest nieodłączne w tańcu - zazwyczaj surowa w ocenach Iwona Pavlović mogła pozwolić sobie na same komplementy.

Nikt nie miał wątpliwości, że debiutanci w takiej formie są gotowi na walkę o Kryształową Kulę, co tylko potwierdzili w decydującym odcinku. Gratulacje!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021