2020-10-19

Wielki finał 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” 23 października

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz kontra Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Te dwie pary dotarły do finałowej rywalizacji na najgorętszym parkiecie w kraju o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza. Czas na wyłonienie najlepszych w 11. edycji programu. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek 23 października o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

11. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na pewno zostanie zapamiętana na długo, gdyż rozpoczęła się wraz z wiosenną ramówką, a jej finał... świętujemy jesienią! Po dwóch odcinkach emocjonującej rywalizacji uczestnicy musieli zawiesić treningi, a fani programu na kilka miesięcy pożegnać się z ulubionym show. Aż do 4 września, kiedy program wrócił na antenę, a wraz z nim do tanecznych treningów przystąpiło dziesięć fantastycznych par! Z odcinka na odcinek emocje nas nie opuszczały! Były łzy szczęścia i łzy wzruszenia!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca! Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W dziewiątym odcinku 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

23października piątkowy wieczór na pewno nie zabraknie wielkich emocji! Podczas ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że jurorzy będą uczestniczyć w ułożeniu finałowej choreografii naszych uczestników! Michał Malitowski przygotuje charyzmatycznego jive’a z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino, a Iwona Pavlović przećwiczy pełne emocji tango z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem. Jakie będą pozostałe finałowe tańce? To będzie niespodzianka...

  

Finał 11. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek 23 października o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami