2020-10-17

Patryk Vega zaprasza na serial „Bad Boy”. Zobacz wideo!

0

Doskonale znany reżyser polskiego kina sensacyjnego w specjalnym materiale. Patryk Vega wie najlepiej, dlaczego warto oglądać serial „Bad Boy”. Jakie są atuty produkcji, która powstała na podstawie filmu o tym samym tytule. - Takiego „Bad Boya” jeszcze nie było! - zdradza twórca. Tego nie można przegapić! Oglądaj po dwa odcinki w soboty 17 i 24 października o godz. 20:00 w Polsacie.

Jeden z najgłośniejszych filmów Patryka Vegi - „Bad Boy”, doczekał się wydłużonej „serialowej” wersji. Twórca tej emocjonującej produkcji zachęca do oglądania nie tylko osoby, które nie widziały filmu, ale również te, które już były w kinie. Dlaczego warto włączyć Polsat w sobotnie wieczory?

- Czteroodcinkowy miniserial „Bad Boy” dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. „Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, niepojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu - zapewnia reżyser Patryk Vega.

Co jeszcze Patryk Vega powiedział widzom Polsatu?

  

Bad Boy w sobotę o godz. 20:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze