2020-10-13

Kto jest kim w serialu „Bad Boy”? Poznaj bohaterów!

0

Oto najważniejsze postaci emocjonującej produkcji w reżyserii Patryka Vegi. Miłość, nadzieja, rozpacz, żal i nienawiść - ten szeroki wachlarz emocji prezentują najlepsi polscy aktorzy: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Katarzyna Zawadzka. W jakie role się wcielają? Jaki naprawdę jest tytułowy „Bad Boy”?

„Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i interesujących postaci historia o fanatyzmie, oddaniu, miłości, determinacji i sile walki. Poznaj jej głównych bohaterów!

Paweł Zawrotny (Antoni Królikowski)

Ukształtowało go trudne dzieciństwo. Ojciec nigdy nie był dla niego dobrym przykładem, dlatego jako dorosły mężczyzna z łatwością przeniknął w struktury mafii i stał się szefem grupy kibiców Unii oraz jednym z najbardziej wyrachowanych mafiozów w okolicy, przed którym kłaniają się najważniejsi ludzie w mieście. Rozboje, narkotyki, porwania, wymuszenia - to jego codzienność. Jest inteligenty, zdeterminowany, i przebiegły. Nie boi się nikogo i niczego. Jego jedyną słabością okazuje się miłość... która nie jest łatwa. Czy zakazany i namiętny związek z piękną adwokat przeszkodzi mu w osiągnięciu celu?

Ola Fogiel (Katarzyna Zawadzka)

Świetnie wykształcona adwokat, która staje się policyjną wtyką w rozbiciu Unii. Udaje żonę Piotra, aby zbliżyć do jego brata. Piękna, bezwzględna i zagadkowa - kobieta o wielu twarzach. Wplątana w intrygę policji szybko sama zaczyna dyktować zasady gry. Jednak pewna siebie i zdeterminowana adwokat nagle staje się krucha i niepewna tego co robi, ponieważ do „gry”, której stawką jest rozpad mafii, wkraczają wielkie emocje. Kobietą targają myśli, które doprowadzają do komplikacji. Czy Ola będzie w stanie oprzeć się urokowi „Bad Boya”? Czy pod maską bezwzględnej femme fatale skrywa się wrażliwa kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla miłości?

Piotr Zawrotny (Maciej Stuhr)

Brat Pawła, który mimo równie trudnego dzieciństwa staje po stronie dobra i zasila szeregi policji. Żyje w dwóch światach i ciągle balansuje na granicy prawdy, blefu i intryg, gdzie stawką jest życie jego najbliższej rodziny oraz dezorganizacja struktury Unii. Za sprawą służbowego polecenia znów stawia czoła przeszłości i mierzy się ze swoimi demonami. Czy będzie na tyle silny, aby w ekstremalnie trudnej sytuacji życiowej stanąć po słusznej stronie?

Adam Kos (Andrzej Grabowski)

Od lat stoi na straży prawa, broniąc ludzkich wartości. Nieskorumpowany i uczciwy policjant, którego głównym celem staje się rozbicie gangu Unii odpowiedzialnego za okrutne morderstwo jego jedynego syna. Zdeterminowany stróż prawa nie ma nic do stracenia i nie cofnie się przed niczym, żeby dorwać oprawców dziecka. Nawet jeśli oznacza to zupełną zmianę stylu życia. Czy nienawiść do kiboli pozwoli mu trzeźwo ocenić sytuację i wymierzyć sprawiedliwość?

Anna Dąbrowska (Małgorzata Kożuchowska)

Bezpośrednia i stanowcza pani prokurator wykorzystująca w pracy swoje atuty. W swoich działaniach lubi balansować na krawędzi, po to, żeby osiągnąć zamierzony cel. Jest jedną z najskuteczniejszych i najlepszych prokuratorek w Polsce, która nigdy nie stosuje półśrodków i zawsze otrzymuje to, co chce. Czy w nierównej walce z narkotykową mafią osiągnie sukces? Czy uknuta przez nią intryga wystarczy, żeby zrealizować prywatną zemstę? W sprawie Unii pomaga jej były mąż Adam Kos.

„Twardy” (Piotr Stramowski)

Lider „Kanibali”, fanatycznego ugrupowania kibiców Unii. Jest nieobliczalny i nie cofnie się przed niczym. Dystrybuuje narkotyki na ogromną skalę, ale sam też lubi się nimi odurzać - wtedy staje się jeszcze bardziej groźny i nieprzewidywalny, co w świecie gangsterów stanowi o jego sile. Rekrutuje przyszłych członków Unii i to właśnie od niego zależy „być albo nie być” niektórych ludzi. Mimo że rządzi twardą ręką, jego permanentny stan narkotykowej euforii sprawia, że nie dostrzega w porę, jak rośnie mu groźna konkurencja. Czy uda mu się zachować dawną pozycję?

  

Bad Boy od 17 października w sobotę o godz. 20:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze