2020-10-09

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, finał

0

Julia i Dominik wybrali miłość i podzielili się nagrodą główną. Gratulujemy! To na nich widzowie drugiej edycji randkowego reality show Polsatu oddali najwięcej głosów w oficjalnej aplikacji. Zdaniem fanów „Love Island. Wyspa miłości” mają największe szanse na związek. W obu kopertach było słowo „miłość”, gwarantujące parze wspólną wygraną: 100 tysięcy złotych!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

- Ależ te tygodnie szybko zleciały. Dopiero co witałam w willi pierwszych uczestników, a tu już finał! - rozpoczęła decydujący odcinek prowadząca Karolina Gilon. - Poszło szybko, ale ile się przez te tygodnie działo. Zasada była tylko jedna: single wracają do domu, choć przyznaję, mieliśmy od tej zasady jeden wyjątek - dodała i zaprosiła fanów „Love Island. Wyspa miłości” na podsumowanie edycji oraz ogłoszenie wyników.

Zanim to nastąpiło, sprawdziliśmy jeszcze, jak przebiegał ostatni poranek finalistów. Najpierw tuż po przebudzeniu walka na poduszki, a potem niespodzianka. Czekał na nich zastawiony stół. Nic tylko siadać i zajadać pyszne śniadanko oraz wspominać najlepsze momenty z ostatnich tygodni. Było ich sporo i z pewnością na długo ich nie zapomną.

No i nadszedł ten długo wyczekiwany, bardzo emocjonujący moment. - To był wspaniały sezon i to są trzy wspaniałe miłości - wskazała prowadząca, przedstawiając trzy oficjalne pary. Wszyscy dzień wcześniej wyznali sobie największe z uczuć. Teraz mogli odpowiedzieć na kluczowe pytanie: co im daje miłość i jak wykorzystają ten skarb po programie.

A teraz wyniki. Trzecie miejsce zajęli Ola i Rafał, czyli para, która od pierwszego do ostatniego odcinka tworzyła nierozerwalny związek. Po raz pierwszy mogli zobaczyć materiał z kamer, które przez kilka tygodni śledziły każdy ich ruch i każdą rozmowę.

Przed najważniejszą informacją sezonu poznaliśmy jeszcze podobne historie Julii i Dominika oraz Igora i Magdy. Rozrywkowe momenty mieszały się z dramami, łzami i rodzącymi się uczuciami. Pełna paleta emocji. Jak w życiu. Zabiorą ze sobą z programu mnóstwo barwnych chwil, dzięki którym mogli usłyszeć najważniejszy werdykt.

Ostatecznie okazało się, że dużą przewagą głosów wygrała Julia z Dominikiem! Gdy stanęli obok Karoliny Gilon z kopertami, w środku była ukryta kartka z ich finałową decyzją: miłość czy pieniądze? Oboje byli zgodni i razem wygrali 100 tysięcy złotych!

Gratulujemy i życzymy bardzo dużo miłości!

Dziękujemy wszystkim fanom „Love Island. Wyspa miłości” i do zobaczenia!

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021